Tysono Fury ir Deontay Wilderio spaudos konferencija | Scanpix nuotr.

Tysono Fury ir Deontay Wilderio spaudos konferencija | Scanpix nuotr.

 Antradienį Niujorke (JAV) amerikiečio Deontay Wilderio atstovai Shelly Finkelis ir Alas Haymonas bei bokso kovų organizatorius Lou DiBella susitiko su DAZN vykdančiuoju direktoriumi Johnu Skipperiu ir jo komanda. Konkrečių susitarimų pasiekta nebuvo, bet abi pusės buvo patenkintos užmegztu dialogu.

Visgi, per keletą pastarųjų dienų situacija pablogėjo. Bent jau taip skelbia užsienio žiniasklaida, kurios teigimu D.Wilderis jau artimiausiu metu ruošiasi atmesti DAZN pasiūlymą.

Šaltinių teigimu, amerikiečiui už trijų kovų kontraktą DAZN pasiūlė 100 mln. JAV dolerių. Pirmoji kova pagal kontraktą vyktų gegužės 18 d. Dominicą Breazeale‘ą, o vėliau D.Wilderis du kartus kautųsi su Anthony Joshua. Deja, panašu, kad toks scenarijus netaps realybe.

D.Wilderio ir D.Breazeale‘o kovą transliuoti galėtų ir „Showtime“, be to, kalbama, jog amerikietis veda derybas su kita kompanija dėl bendro kelių kovų kontrakto. Tiesa, tai kol kas lieka gandų lygyje, nes nežinoma, kas be DAZN dar veda derybas su D.Wilderiu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų