Bangladešo kriketo rinktinė | Scanpix nuotr.

Bangladešo kriketo rinktinė | Scanpix nuotr.

 Naująją Zelandiją penktadienį sukrėtė masinės žudynės. Kraistčerče ginkluotas užpuolikas įsiveržė dvi mečetes ir ėmė šaudyti. Naujausiais duomenimis aukų skaičius išaugo iki 49.

Aukų per šį išpuolį galėjo būti dar daugiau. Šiuo metu Naujojoje Zelandijoje vieši Bangladešo vyrų kriketo rinktinė, kuri planavo sužaisti visą kontrolinių rungtynių ciklą su Naujosios Zelandijos rinktinę. Penktadienį Bangladešo rinktinės žaidėjai susėdo į autobusą ir vyko į mečetę, kai sužinojo apie prasidėjusias žudynes. Netrukus jiems teko bėgti kuo toliau nuo incidento vietos.

„Vos suspėjome pabėgti nuo šaulių! Širdis daužosi labai stipriai, panika visur aplinkui“, - sakė vienas iš Bangladešo rinktinės trenerių Shrinivas Chandrasekaramas.

Žinute pasidalino ir komandos mušėjas Tanimas Iqbalas: „Visa komanda buvo išgelbėta nuo šaulių. Tai buvo šiurpi patirtis. Prašau, pasimelskite už mus.“

Pranešama, kad Bangladešo ir Naujosios Zelandijos kontrolinių rungtynių ciklas buvo atšauktas.

Beje, šiomis dienomis Naujojoje Zelandijoje viešėjo ir Australijos devyniolikmečių merginų žolės riedulio rinktinė. Jos planavo sužaisti dvejas rungtynes su Naujosios Zelandijos rinktinę, bet irgi buvo priverstos evakuotis ir palikti šalį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141