„Bucks“
I kėlinys, 5 min.
14
:
11
Atsinaujins po sek
„Nets“
Karolis Dombrovskis | Scanpix nuotr.

Karolis Dombrovskis | Scanpix nuotr.

 Švedijoje tęsiasi pasaulio biatlono čempionatas. Ketvirtadienį jame medalius dalinosi mišrių porų estafetės lenktynių dalyviai. Vaizdo įrašą rasite paspaudę ČIA.

Favoritų statusą pateisino norvegai. Marte Olsbu Roieseland ir neabejotinas vyrų sezono lyderis Johannesas Thingnesas Boe išvengė baudos ratų, panaudojo 6 papildomus šovinius ir finišavo per 35 min. 43.2 sek. J.T.Boe tai buvo jau ketvirtas medalis šių metų čempionate ir trečias iš jų – auksinis. M.Olsu Roeiseland Švedijoje laimėjo antrą aukso medalį.

Sidabras atiteko italams Dortoheai Wierer ir Lukasui Hoferiui, kurie panaudojo tik 5 papildomus šovinius ir nuo norvegų atsiliko 13.4 sek. Bronzą pelnė švedai Hanna Oeberg ir Sebastianas Samuelssonas (+20 sek., 0 baudos ratų, 8 papildomi šoviniai).

Lietuviai Natalija Kočergina ir Karolis Dombrovskis užėmė 25-ą vietą tarp 28 startavusių komandų. N.Kočergina jau pirmajame etape panaudojo 4 papildomus šovinius, užsidirbo baudos ratą ir prarado beveik 1 min. 20 sek. K.Dombrovskiui sekėsi kiek geriau – 5 papildomi šoviniai ir 48 prarastos sekundės. Vėliau į trasą grįžo N.Kočergina, kuri panaudojo dar 4 papildomus šovinius ir buvo aplenkta ratu. K.Dombrovskis antrą kartą į trasą nebegalėjo grįžti. Beje, kitoms Baltijos šalims estafetė buvo sėkminga. Latviai finišavo 10-i, o estai užėmė 11-ą vietą.

Penktadienį čempionate bus poilsio diena. Šeštadienį estafetės lenktynės laukia tiek moterų, tiek vyrų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.