Joannos Jedrzejczyk ir Valentinos Ševčenkos kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Joannos Jedrzejczyk ir Valentinos Ševčenkos kovos akimirka | Scanpix nuotr.

 UFC svorio kategorijos iki 57 kg („flyweight“) pasaulio čempionė Valentina Ševčenko pirmą kartą savo titulą gins jau birželio 8-ą dieną Čikagoje vyksiančiame „UFC 238“ turnyre prieš Jessica Eye.

V.Ševčenko (16-3) titulą iškovojo praėjusių metų gruodį „UFC 231“ turnyre vieningu teisėjų sprendiimu įveiktusi Joanną Jedrejczyk. Ji yra iškovojusi dvi pergales iš eilės po to, kai nusileido į šią svorio kategoriją po bandymo įsitvirtinti „bantamweight“ divizione, tačiau patirto pralaimėjimo čempionei Amandai Nunes.

30-metė V.Ševčenko yra buvusi daugkartinė Muay Thai pasaulio čempionė ir vadinama viena iš geriausių moterų kovotojų pasaulyje.

32-ejų metų J.Eye (14-6) „bantamweight“ divizione buvo patyrusi keturis pralaimėjimus iš eilės, tačiau nusileidusi į „flyweight“ svorio kategoriją iškovojo tris pergales iš eilės. Paskutinį kartą jį kovojo „UFC 231“ turnyre, kuriame nugalėjo Katlyn Chookagian. „Flyweight“ divizione J.Eye paskutinį kartą pralaimėjo 2011 metais.

UFC dar nėra paskelbusi „UFC 238“ turnyro pagrindinės kovos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.