Natalija Kočergina | Andrei Ivanov nuotr.

Natalija Kočergina | Andrei Ivanov nuotr.

 Švedijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate sekmadienį surengtos moterų 10 km persekiojimo lenktynės.

Pasaulio čempionės titulą iškovojo iš 6-os vietos startavusi vokietė Denise Herrmann. Ji numušė 18 taikinių iš 20 ir distanciją įveikė per 31 min. 45.9 sek. Sidabrą išplėšė norvegė Tiril Eckhoff (+31.4 sek., 2 baudos ratai), kuri sprinte link finišo vos 0.2 sek. aplenkė vokietę Laurą Dahlmeier (+31.6, 1).

Ilgą laiką lyderiavo vietinių sirgalių numylėtinė Mona Brorsson. Prieš paskutinį šaudymo ruožą ji beveik 30 sek. lenkė artimiausias persekiotojas. Deja, po 15 tikslių šūvių iš eilės ji nesusitvarkė su įtampa. Šaudydama stovėdama M.Brorsson numušė vos 1 taikinį iš 5 ir užsidirbo 4 baudos ratus. Papildomus 600 m šliuožusi švedė nukrito į 4-ą vietą ir turėjo pusantros minutės deficitą. Per paskutinį ratą ji prarado dar 3 pozicijas ir finišavo tik 7-a. Tuo tarpu sprinto lenktynių laimėtoja Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina padarė 7 klaidas ir užėmė 6-ą vietą.

Prastai lenktynės susiklostė Natalijai Kočerginai. Sprinte 27-a buvusi ir geriausią karjeros rezultatą pasiekusi lietuvė užsidirbo 8 baudos ratus ir nukrito iki 51-os pozicijos (+7:09.2).

Kiek vėliau sekmadienį vyks vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynės. Jose dalyvaus Vytautas Strolia ir Tomas Kaukėnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.