Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
„Ryto“ – „Žalgirio“ rungtynių akimirka  Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

„Ryto“ – „Žalgirio“ rungtynių akimirka Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Thomasas Walkupas pelnė 21 tašką ir gynėjo vedamas Kauno „Žalgiris“ įtikinamai laimėjo LKL grandų akistatą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 85:59 (18:17, 24:14, 21:10, 22:18) nepaliko vilčių Vilniaus „Ryto“ krepšininkams.

Žalgiriečiai revanšavosi „Ryto“ komandai už pralaimėjimą KMT finale, o LKL čempionate sostinės klubą įveikė trečią kartą šiame sezone.

„Ryto“ komandai tai buvo trečiasis mačas šią savaitę. Prieš tai vilniečiai žaidė dvejas Europos taurės turnyro rungtynes.

Marius Grigonis nugalėtojams pelnė 16 taškų, Brandonas Daviesas – 15, Leo Westermannas – 14.

„Ryto“ komandai vienintelis Artiomas Parachouskis pelnė dviženklį taškų skaičių, kuris surinko 17 taškų.

Pirmajame kėlinyje nei viena komanda neturėjo apčiuopiamo pranašumo ir po šio ketvirčio „Žalgiris“ pirmavo 18-17.

15-ąją mačo minutę „Rytas“ pirmavo 27-25, tada Artūras Milaknis pataikė du tritaškius iš eilės, du taškus įmetė Thomasas Walkupas ir „Žalgiris“ atitrūko 33-27. Svečiai vėliau kėlinį pabaigė atkarpa 9-1 ir po dviejų kėlinių jie pirmavo 42-31.

Trečiajame kėlinyje „Žalgirio“ krepšininkai susikrovė triuškinantį pranašumą ir po 30 žaidimo minučių pirmavo 22 taškų persvara.

Leo Westermanno ir Brandono Davieso dueto iniciatyva „Žalgirio“ komanda spurtavo 12-0 ir po prancūzo tolimo metimo svečiai buvo priekyje 56-35. Vėliau po Mariaus Grigonio tolimo metimo „Žalgiris“ pirmavo net 26 taškų persvara.

„Rytas“ 34-ąją dvikovos minutę priartėjo iki 16 taškų. Tačiau tada du taškus pelnė B.Daviesas, tritaškį įmetė Th.Walkupas ir „Žalgiris“ per penkias minutes persvarą tik dar labiau didino.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 21 (4/7 trit.), Marius Grigonis 16, Brandonas Daviesas 15, Leo Westermannas 14, Artūras Milaknis 6, Edgaras Ulanovas 5.

„Rytas“: Artiomas Parachouskis 17, Mindaugas Girdžiūnas 9, Rokas Stipčevičius 7, Deividas Sirvydis 6, Arnas Butkevičius 5.

facefuck
2019-03-10 20:24:47
matet Milasiaus fizionomija, kai dulkino raudonuosius, nepaisant teiseju tempimo... :D
Tai
2019-03-10 19:49:23
Pyzdukas o ne treneris trintukas Pablo. Nėra vieno žaidėjo ir jokio žaidimo, ir dabar teisins iki sezono pabaigos visus pralaimėjimus kad Kramerio nėra.
pastebėjimas
2019-03-10 19:38:18
rezultatas 85:59 (ne 69), labai patiko stebėti to kvailio jankevičiaus fizionomiją...
jo vardas angliskai
2019-03-10 19:57:23
Justinas Jankevičius - Just in ass Jenkem we choose. //kas yra jenkem patys pasigooglinkit :D // Pas ji vardas ir pavarde su subine asociajuojasi...