Vytautas Strolia | Scanpix nuotr.

Švedijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate ir toliau karjeros rekordus gerina Lietuvos sportininkai. Penktadienį moterų sprinte Natalija Kočergina finišavo 27-a, o šeštadienį atėjo laikas sužibėti Vytautui Stroliai.

Lietuvis šaudykloje nepadarė nė vienos klaidos ir finišavo 26-oje vietoje. Taip aukštai jis nėra buvęs nei pasaulio čempionatuose, nei olimpinėse žaidynėse, nei pasaulio taurės etapuose. Ankstesnis V.Strolios rekordas pasaulio čempionate buvo 54-a vieta.

V.Strolia tik 1 min. 37.5 sek. atsiliko nuo pasaulio čempiono titulą iškovojusio norvego Johanneso Thingneso Boe (24:37.6 min., 1 baudos ratas) ir turės puikią starto poziciją persekiojimo lenktynėse. Sidabrą laimėjo rusas Aleksandras Loginovas (+13.7, 0), o bronzą – prancūzas Quentinas Fillonas Maillet (+16.5, 0).

Karolis Dombrovskis | Scanpix nuotr.

Persekiojimo lenktynėse matysime ir Tomą Kaukėną. Jis sprinte buvo 55-as (+2:35.2, 0), o į persekiojimo lenktynes pateko 60 sportininkų. Karolis Dombrovskis užėmė 63-ią vietą (+2:45.3, 2) tarp 103 sportininkų ir liko per 3 sek. nuo išsvajotojo 60-uko.

Sekmadienį vyks tiek moterų, tiek vyrų persekiojimo lenktynės.