Marouane'as Fellaini | Scanpix nuotr.

Marouane'as Fellaini | Scanpix nuotr.

Šią žiemą į Kiniją persikėlęs buvęs „Manchester United“ saugas Marouane‘as Fellaini paskelbė, jog traukiasi iš Belgijos rinktinės.

Saugas Belgijos rinktinei atstovavo 12 metų, o jo tarptautinės karjeros vinimi tapo praėjusią vasarą vykęs pasaulio čempionatas Rusijoje, kuriame belgai užėmė trečią vietą. Tai yra geriausias šios šalies pasiekimas.

„Po dvylikos metų žaidimo rinktinėje aukščiausiu lygiu, nusprendžiau pasitraukti. Man tai nebuvo lengvas sprendimas, jo nepriimu lengvai, tačiau jaučiu, kad jau atėjo laikas pasitraukti ir leisti pasireikšti jaunesnės kartos atstovams. 

Noriu padėkoti tiems, kurie buvo mano šios tarptautinės karjeros dalimi, ypač komandos draugams. Daugelis jų man bus draugais visą gyvenimą. Taip pat noriu padėkoti ir visiems treneriams, su kuriais dirbau. Labiausiai noriu padėkoti Belgijos rinktinės sirgaliams, kurie norėdami mus palaikyti keliavo po visą pasaulį“, - savo „Twitter“ paskyroje rašė M.Fellaini.

Saugas Belgijos rinktinėje sužaidė iš viso 87 rungtynes, per kurias pelnė 18 įvarčių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.