Gabrielė Leščinskaitė | Scanpix nuotr.

Gabrielė Leščinskaitė | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį Švedijoje prasidėjo svarbiausios biatlono sezono varžybos – pasaulio čempionatas. Pirmasis medalių komplektas išdalintas mišrioje estafetėje dvi po 6 km ir du po 7,5 km.

Auksu džiaugėsi norvegai Marte Olsbu Roeiseland, Tiril Eckhoff, Johannesas Thingnesas Boe ir Vetle Sjaastadas Christiansenas. Jie panaudojo 7 papildomus šovinius, išvengė baudos ratų ir finišavo per 1 val. 17 min. 41.4 sek.

Sidabrą pelnė vokiečiai Vanessa Hinz, Denise Herrmann, Arndas Peifferis ir Benediktas Dollis (+13.1 sek., 0 baudos ratų + 9 papildomi šoviniai). Bronza atiteko italams Lisai Vittozzi, Dorotheai Wierer, Lukasui Hoferiui ir Dominikui Windischui (+1:09.6, 0+14).

Lietuvos rinktinė pasirodė kukliai. Natalija Kočergina panaudojo 4 papildomus šovinius ir suko baudos ratą, o Gabrielė Leščinskaitė taip pat neišvengė baudos rato ir panaudojo 3 papildomus šovinius. Jau po antrojo etapo Lietuvos rinktinė buvo aplenkta ratu ir užėmė 24-ą vietą tarp 26 komandų. Tomui Kaukėnui ir Karoliui Dombrovskiui startuoti neteko.

Penktadienį vyks moterų 7,5 km sprinto lenktynės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.