Ana Jesipionok | asmeninio archyvo nuotr.

Ana Jesipionok | asmeninio archyvo nuotr.

 Norvegijoje ketvirtadienį tęsiasi atvirasis Europos jaunimo biatlono čempionatas. Trečiasis čempionato medalių komplektas išdalintas mišrių porų estafetės varžybose.

Auksą laimėjo rusai Ksenia Dovgaja ir Igoris Malinovskij. Jie išvengė baudos ratų, panaudojo 10 papildomų šovinių ir distanciją įveikė per 42 min. 47.8 sek. Sidabrą pelnė šveicarai Amy Baserga ir Sebastianas Stalderis (+6.9 sek., 1 baudos ratas + 11 papildomų šovinių), o bronzą – švedai Amanda Lundstroem ir Henningas Sjokvistas (+22.0, 0+7).

Lietuviai Ana Jesipionok ir Linas Banys nuo lyderių atsiliko 5 min. 38.5 sek. ir užėmė 20-ą vietą tarp 25 komandų. A.Jesipionok per keturis šaudymo ruožus išvengė baudos ratų ir panaudojo 7 papildomus šovinius. L.Banys pirmajame iš savo dviejų etapų išsivertė su 5 papildomais šoviniais, bet paskutiniame etape šaudė kur kas prasčiau, panaudojo 6 papildomus šovinius ir dar užsidirbo 4 baudos ratus.

Ketvirtadienį dar vyks mišrių komandų estafetės lenktynės, bet jose lietuviai nestartuos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.