Sergejus Maslobojevas - Rafaelis De Souza Xavieras Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Sergejus Maslobojevas - Rafaelis De Souza Xavieras Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

 Kovo 16-ą dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks tradiciniu tapęs „King Of Kings“ organizacijos kovos menų turnyras, kuriame sirgaliai išvys net 18 kovų.

Neįprastai daug šį kartą planuoja apšildomų kovų, kuriose išvysime lietuvius Dovydą Levickį, Luką Banevičių, Lauryną Sriubiškį, Eriką Golubovskį, Paulių Mitkų ir Naglį Kanišauską.

Šį kartą turnyre taip pat matysime ir dvi moterų dvikovas: į ringą žengs Ernesta Kareckaitė, kuri susikaus su gruzine Teklee Iaganashvili bei UFC realybės šou kovojusi Julija Stoliarenko, kuri bandys įveikti rusės Natalijos Diačkovos pasipriešinimą.

Skelbiama, kad į ringą turėtų žengti ir boksininkas Evaldas Petrauskas, kuris antrą savo profesionalę bokso dvikovą turėjo kovoti praėjusių metų lapkritį prieš vokietį Dustiną Ammanną, tačiau paskutinę akimirką patyrė traumą. Šį kartą lietuvio varžovu bus 22-ejų metų baltarusis Nadziras Bachšijevas (4-6-2, 2 pralaimėjimai nokautais), nors „boxrec“ duomenimis, jis kovo 16-ą dieną turėtų kovoti Vokietijoje prieš Artemą Harutyunyaną.

Lietuvos bokso federacija dar trečiadienį paskelbė, kad E.Petrauskas su Lietuvos vyrų rinktine išvyko į Helsinkį, kur kovo 7-9 dienomis dalyvaus 38-ąjame tarptautiniame „Gee Bee“ bokso turnyre

Sunkiasvorio Tomo Pakutinsko šį kartą lauks varžovas iš Baltarusijos Sergejus Firsovas, kuris geriau žinomas kaip sambo kovotojas ir yra iškovojęs įvairių apdovanojimų Europos čempionatuose. S.Firsovas šių metų vasarį dalyvavo tarptautiniame sambo turnyre Minske, kur 100 kg svorio kategorijoje iškovojo sidabro medalį.

S.Firsovas 2018 metų Europos kovinio sambo čempionate 100 kg svorio kategorijoje iškovojo bronzos medalį, o kelyje link jo įveikė ir lietuvį Teodorą Aukštuolį.

Pagrindinėje pirmos turnyro dalies kovoje susitiks Henrikas Vikšraitis ir 33-ejų metų rumunas Vitalie Matei, kurie susikaus dėl svorio kategorijos iki 71 kg KOK čempiono titulo.

V.Matei laikinąjį čempiono titulą iškovojo praėjusių metų spalį, kai nugalėjo rumuną Andrei Leusteaną. Prieš tai čempionu buvo Dorelis Cristianas, tačiau jis patyrė traumą ir organizacija atlaisvino čempiono titulą.

V.Matei praėjusių metų gruodį kovėsi FEA organizuotame turnyre Moldovoje, kuriame po papildomo raundo vieningu teisėjų sprendimu pralaimėjo tautiečiui Vadimui Vaskovui.

Pagrindinėje turnyro dalyje numatytos penkios kovos: Jan Naus susitiks su suomiu Lauri Suomela, Tomas Steponkevičius jėgas išbandys su suomiu Danieliui Forsbergu, Igoris Osininas bandys įveikti italo Saliou Mouhamadou pasipriešinimą, Mindaugas Narauskas susitiks su baltarusiu Michailu Supredka, o vakaro desertu taps Sergejaus Maslobojevo ir 29-erių metų anglo Fraserio Weightmano dvikova.

F.Weightmanas (22-2) kartą dalyvavo stipriausioje pasaulio kikbokso organizacijoje „Glory“, kurios praėjusių metų birželį vykusiame turnyre „Glory 54: Birmingham“ teisėjų sprendimu patyrė pralaimėjimą prieš vokietį Danyo Ilungą. Jis yra iškovojęs „ISK British“ ir WKU čempionų titulus. Sausio 1-os duomenimis, F.Weightmanas savo šalies reitinge svorio kategorijoje iki 95 kg buvo antras, o virš 95 kg – šeštas.

S.Maslobojevas vis dar yra KOK svorio kategorijos iki 93 kg čempionu, tačiau titulo negynė jau ilgą laiką. Ši kova taip pat nebus titulinė, o pasak KOK prezidento Donato Simanaičio, S.Maslobojevas turėtų savo titulą ginti dar šiais metais.

„FightBOX KOK Hero‘s World series 2019 in Vilnius“ kovos:

1. Dovydas Levickis (Lietuva) – Ismailas Alkadi (Kipras) -60 kg, KOK taisyklės, 3x2 min.

2. Laurynas Sriubiškis (Lietuva) – Lukas Banevičius (Lietuva) -67 kg, KOK taisyklės, 3x2 min.

3. Erikas Golubovskis (Lietuva) – Dmitrijus Zasiniets (Baltarusija) -85 kg, MMA bushido taisyklės, 2x5 min.

4. Naglis Kanišauskas (Lietuva) – Paulius Mitkus (Lietuva) -85 kg, KOK taisyklės, 3x3 min.

5. Mantas Pultaražinskas (Lietuva) – Hubertas Dylewski (Lenkija) -67 kg, KOK taisyklės, 3x3 min.

6. Ernesta Kareckaitė (Lietuva) – Tekla Iaganashvili (Gruzija) -62 kg, MMA taisyklės, 3x5 min.

7. Ričardas Kulis (Lietuva) – Danielis Kolasinski (Lenkija) -80 kg, KOK taisyklės, 3x3 min.

8. Vitoldas Jagelo (Lietuva) – Mindaugas Veržbickas (Lietuva) -75 kg, MMA bushido taisyklės, 3x5 min.

9. Julija Stoliarenko (Lietuva) – Natalija Diačkova (Rusija) -62 kg, MMA bushido taisyklės, 3x5 min.

10. Raimondas Avlasevičius (Lietuva) – Danilo Mangione (Italija) -75 kg, KOK taisyklės, 3x5 min.

11. Evaldas Petrauskas (Lietuva) – Nadziiras Bachšijevas (Baltarusija) -71 kg, DREAM Boxing Super Fight taisyklės, 3x3 min.

12. Tomas Pakutinskas (Lietuva) – Sergejus Firsovas (Baltarusija) +93 kg, MMA bushido taisyklės, 3x5 min.

13. Henrikas Vikšraitis (Lietuva) – Vaitaliie Matei (Rumunija) -71 kg, KOK taisyklės, 5x3 min. – dėl KOK titulo

„KOK World Championship 2019 in Vilnius“ kovos:

14. Jan Naus (Lietuva) – Laurii Suomela (Suomija) -69 kg, KOK taisyklės, 3x3 min.

15. Tomas Steponkevičiius (Lietuva) – Danielis Forsbergas (Suomija) -85 kg, Muay Thai, 3x3 min.

16. Igoris Osininas (Lietuva) – Saliou Mouhamadou (Italija) -65 kg, KOK taisyklės, 3x3 min.

17. Mindaugas Narauskas (Lietuva) – Michailas Supredka (Baltarusija) -71 kg, KOK taisyklės, 3x3 min.

18. Sergejus Maslobojevas (Lietuva) – Fraseris Weightmanas (Anglija) -93 kg, KOK taisyklės, 3x3 min.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

camp303
2019-03-08 11:03:14
Vieną gerą kovą tikrai išsuko - Jegelo vs Veržbickas. Baigtis, kaip ir aiški, bet vis tiek įdomu. Gaila, kad Julijai tenka čia grįžti ir vėl kovoti su noneimais.
Atsakyti
Ponas
2019-03-08 12:53:00
Verzbickas sules ta lenka.
Asd
2019-03-07 15:46:26
Moslobojavui sunku bus pas juodi ilgos rankos :D
Atsakyti
kaušas tu krv
2019-03-07 19:43:54
tavo motinai kurvai prostitutei jo kotas nebuvo toks ilgas
X
2019-03-07 14:58:46
1.Dovydas Levickis (Lietuva) – Ismailas Alkadi (xuj znajet) -60 kg, KOK taisyklės, 3x2 min.
Atsakyti
Rolas
2019-03-07 15:19:18
;DDDDDDD