Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ klubas atsakomosiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse po dramatiškos kovos 3:1 palaužė Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkus, išlygino bendrą rezultatą 3:3, tačiau dėka to, jog išvykoje pasižymėjo daugiau kartų, pateko į šio turnyro ketvirtfinalį.

„Man United“ tapo pirma komanda Čempionų lygos atkrintamosiose, kuriai pavyko patekti į kitą etapą namuose pirmąsias rungtynes pralaimėjus dviem įvarčiais.

Romelu Lukaku jau 2-ąją rungtynių minutę pasinaudojo grubia varžovų klaida gynyboje, nukreipė kamuolį į tuščius likusius varžovų vartus ir išvedė „Man United“ į priekį 1:0.

Netrukus PSG komanda perėmė iniciatyvą į savo rankas ir kūrė vieną ataką po kitos, o tai greitai davė vaisių. Juanas Bernatas 12-ąją minutę tiksliai uždarė Kyliano Mbappe perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Dani Alvesio 14-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Angelio Di Marios 21-ąją minutę galingą smūgį iš tolį atrėmė puikiai pasirodęs Davidas De Gea.

R.Lukaku 30-ąją minutę pirmasis prišoko prie Gianluigi Buffono atremto kamuolio, pasiuntė jį į vartus ir vėl persvėrė rezultatą „Raudonųjų velnių“ naudai 2:1.

Angelis Di Maria antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į varžovų vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

K.Mbappe atlieka pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Ashley Youngas laiku išmuša kamuolį nuo savų vartų ir nutraukia varžovų išpuolį.

PSG atakos smaigalyje atsidūrusiam K.Mbappe 83-ąją minutę nepavyko įveikti Davido De Gea gynybos ir rezultatas išliko nepakitęs 1:2.

Rungtynių pabaigoje teisėjai peržiūrėjo vieną iš epizodų, kuriame užfiksavo žaidimą ranka ir skyrė vienuolikos metrų baudinį.

Marcusas Rashfordas 94-ąją minutę šaltakraujiškai jį realizavo ir išplėšė „Man United“ kelialapį į ketvirtfinalį – 3:1!


Rungtynių eiga

90+9' Teisėjo švilpukas skelbia „Manchester United“ komandos triumfą – 3:1!

94' ĮVARTIS! M.Rashfordas 94-ąją minutę tiksliai realizuoja teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tampa 3:1!

88' „Man United“ komandai surengti lemiamo šturmo prie varžovų vartų taip ir nepavyksta.

83' KOKIA PROGA! PSG atakos smaigalyje atsidūręs K.Mbappe nepavyko įveikti D.De Gea ir rezultatas išliko nepakitęs. 

80' A.Di Maria įžaidžia kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau tai daro labai netiksliai ir pavojaus sukelti prie varžovų vartų nepavyksta. 

76' Greitos PSG atakos smaigalyje atsidūrusiam K.Mbappe nepavyksta susistabdyti kamuolio ir ataka nutrūksta.

75' L.Paredesas už grubią pražangą prieš A.Pereirą yra baudžiamas geltona kortele. 

72' K.Mbappe atlieka dar vieną pavojingą žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau A.Youngas laiku išmuša kamuolį tolyn nuo savų vartų.

66' C.Smallingas nutraukia K.Mbappe atlikta perdavimą į baudos aikštelę. 

61' A.Youngas išmuša kamuolį toliau nuo savų vartų ir nutraukia pavojingą PSG ataką. 

56' A.Di Maria po puikaus perdavimo nukreipia kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas fiksuoja nuošalę ir įvartis yra neįskaitomas. 

53' A.Di Maria atlieka perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sėkmingai besiginantis V.Lindelofas išmuša kamuolį  tolyn nuo savų vartų. 

51’ J.Draxleris kelia PSG komandos kampinį, tačiau „Man United“ ginasi sėkmingai.

48' D.Alvesas atlieka dar vieną perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekia. 

46' Prasideda antrasis kėlinys.

Pirmojo kėlinio statistika | Organizatorių nuotr.

Pirmojo kėlinio statistika | Organizatorių nuotr.

45+1' „Man United“ pirmąjį kėlinį laimi rezultatu 2:1.

42' D.Dalotas būdamas dešiniajame krašte atlieka perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai ginasi sėkmingai ir nutraukia svečių išpuolį. 

38' K.Mbappe atlieka smūgį, tačiau kamuolys atsiduria D.De Gea rankose. 

35' Susižeidusį E.Bailly šiose rungtynėse keičia D.Dalotas. 

30’ ĮVARTIS! R.Lukaku pirmasis prišoka prie G.Buffono atremto kamuolio, nukreipia jį į vartus ir vėl persveria rezultatą „Man United“ naudai 2:1.

29' M.Rashfordas atlieka perdavimą į baudos aikštelę R.Lukaku, tačiau kamuolys komandos draugo nepasiekia. 

25’ „Man United“ po ilgos pertraukos bando surengti ataką, tačiau ji nutrūksta aikštės viduryje praradus kamuolį.

21' A.Di Maria atlieka galingą smūgį iš toli, tačiau kamuolys skrieja šalia vartų.

20' J.Bernato smūgiuotą kamuolį atremia puikiai pasirodęs D.De Gea. 

16' K.Mbappe atlieka smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau tai daro netiksliai. 

14' D.Alveso smūgiuotas kamuolys skrieja gerokai virš vartų. 

12' ĮVARTIS! J.Bernatas tiksliai uždaro K.Mbappe perdavimą ir išlygina rezultatą 1:1.

11' D.Alvesas atlieka dar vieną perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai ginasi užtikrintai. 

7' A.Di Maria atlieka perdavimą K.Mbappe, tačiau prancūzo smūgiuotas kamuolys atsimuša į C.Smallingą ir ataka nutrūksta. 

5’ T.Silva atlieka perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys komandos draugų nepasiekia.

2‘ ĮVARTIS! R.Lukaku pasinaudoja grubia varžovų klaida gynyboje, nukreipia kamuolį į tuščius likusius vartus ir išveda „Man United“ į priekį 1:0.

1' Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Komandų sudėtys:

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai:

• „Manchester United" paskutinėse „Premier“ lygos rungtynėse po dramatiškos kovos 3:2 palaužė „Southampton“, tuo tarpu PSG „Ligue 1” čempionato išvykos susitikime 2:1 nugalėjo „Caen“.

• „Raudonieji velniai“ visuose turnyruose iškovojo aštuonias pergales iš eilės išvykos rungtynėse, o Ole Gunnaras Solskjaeras tapo pirmuoju Anglijos klubo strategu, kuriam pavyko užfiksuoti tokį rezultatą. 

• PSG pasižymėjo bent 3 kartus paskutinėse 4 iš 5 žaistų rungtynių namuose ir vidutiniškai iškovojo pergales daugiau nei 2,5 įvarčių skirtumu.

• Prancūzijos komanda UEFA Čempionų lygos namų rungtynėse patyrė nesėkmę dviejų įvarčių skirtumu vos vieną kartą, kai 2015 metais 1:3 turėjo pripažinti „Barcelona“ futbolininkų pranašumą.

•„Man United“ paskutines 3 Čempionų lygos išvykos rungtynes baigė su 3 įvarčiais. 


Trenerių komentarai:

Thomas Tuchelis, PSG vyriausiasis treneris:

Thomasas Tuchelis | Scanpix nuotr.

Thomasas Tuchelis | Scanpix nuotr.

„Idealus scenarijus būtų pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį. Šioje dvikovoje turime pademonstruoti savo svarbiausias savybes – žaisti pasitikėdami savo jėgomis ir ramiai, tačiau taip pat išlaikyti intensyvumą bei rungtyniauti kaip komanda. Šioje akistatoje raktas bus žaisti be baimės ir pasitikėti tuo, ką darome. 

Žinome, kad tokia komanda kaip „Manchester United“ gali bet kurią akimirką pasižymėti. Jei jie šį kartą pelnys pirmąjį įvartį, turėsime tinkamai į tai sureaguoti. Idealus variantas būtų mums patiems atidaryti pelnytų įvarčių sąskaitą, tačiau negalime prarasti koncentracijos arba iššvaistyti energiją bijodami. Turime būti pasiruošę bet kokiam įmanomam scenarijui. Turime pripažinti, kad „United“ bus pasiruošę padaryti viską, ką gali, kad pasiektų juos tenkinantį rezultatą.“

Ole Gunnaras Solskjaeras, „Manchester United“ vyriausiasis treneris:

Ole Gunnaras Solskjaeras | „Twitter“ nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | „Twitter“ nuotr.

„Mūsų laukianti užduotis yra sudėtinga, tačiau galime tai padaryti. Žinoma, mums reikia pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį ir išlikti rungtynėse. Jei likus pusvalandžiui bus pelnytas tik šis vienintelis įvartis, per likusį laiką bet kas gali nutikti.

Visi žino, kad mes tai galime padaryti. Nenoriu pasakyti, kad paskutiniais metais UEFA Čempionų lygoje užfiksuoti rezultatai buvo keisti, bet praėjusiais metais „Juventus“ pralaimėjo pirmas rungtynes prieš „Real“ 0:3, tačiau išvykoje 90-ąją minutę pirmavo 3:0. Dar prieš metus galima prisiminti PSG ir „Barcelona“ komandų akistatą. Visi pamename šiuos rezultatus. Yra labai daug pavyzdžių, kai komandos pakeitė tokius rezultatus. „Man United“ klubas taip pat tai padarė labai daug kartų. Žaidėjai išvykos rungtynėse demonstruoja fantastišką žaidimą. Nugalėjome „Arsenal“, „Chelsea“, „Tottenham“, o tai mums suteikė tikėjimo, kad šį kartą taip pat galime tai padaryti.“


Komandų nuostoliai:

„Raudonieji velniai“ bus priversti verstis net be 10 žaidėjų. Dėl patirtų traumų atsakomąjį mūšį praleis Anderis Herrera, Nemanja Matičius, Juanas Mata, Jesse Lingardas, Anthony Martialis, Philas Jonesas, Matteo Darmianas, Antonio Valencia ir Alexis Sanchezas. Tuo tarpu Paulis Pogba yra suspenduotas dėl pirmose rungtynėse gautos raudonos kortelės.

PSG ir vėl versis be ilgam iš rikiuotės iškritusio Neymaro. Tuo tarpu Edinsonas Cavani jau treniravosi kartu su komanda, tačiau Thomas Tuchelis spaudos konferencijos metu tikino, kad neskubės priimti sprendimo dėl urugvajiečio galimybės pasirodyti šiose rungtynėse. 


Komandų forma:

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.


Rezultatai:

Tre 08-21 Dinamo Zagreb 2 - 0 Rosenborg
Tre 08-21 Young Boys 2 - 2 Crvena Zvezda
Tre 08-21 Olympiakos Piraeus 4 - 0 Krasnodar
Ant 08-20 APOEL 0 - 0 Ajax
Ant 08-20 LASK 0 - 1 Club Brugge
Ant 08-20 CFR Cluj 0 - 1 Slavia Praha

Tvarkaraštis:

Ant 08-27 Rosenborg 22 : 00 Dinamo Zagreb
Ant 08-27 Krasnodar 22 : 00 Olympiakos Piraeus
Ant 08-27 Crvena Zvezda 22 : 00 Young Boys
Tre 08-28 Club Brugge 22 : 00 LASK
Tre 08-28 Slavia Praha 22 : 00 CFR Cluj
Tre 08-28 Ajax 22 : 00 APOEL

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


McDuck
2019-03-07 18:58:51
Kaip ten sakoma? Baltieji pradeda ir laimi? Vakar pirmame kėlinyje daugiau dominavo PSG. Nors nežinau tiksliau reiktų pasakyti, kad dominavo, kol žaidė Bailly. Vos tik jį pakeitė, jaunas gynėjas uždarė jo kraštą ir daugiau jokio ypatingo pavojaus PSG nebekėlė. Tik daug "tąsė" kamuolį ir darė daug vaikiškų klaidų. Manau tai daugiausia Tuchelio klaidos, nes jis visiškai nenuteikė komandos kovai. Antras kėlinys iš esmės buvo lygus, abi komandos stengėsi taikyti aukštą spaudimą. Žinoma PSG individualiai yra žymiai aukščiau dabartinio MU, bet tai ir buvo pagrindinė problema. Galvoti, kad esi geresnis neužtenka, reikia tai ir įrodyti aikštėje įvarčiais. Mano nuomone PSG susiduria su sistemine problema: Prancūzijoje neturi konkurencijos ir šiek tiek atbunka nuo įtemptos kovos. Kai ateina aštuntfinalis jie nebūna 100% pasiruošę psichologiškai. Čia ne visai kaip Rusijai ir Ukrainai, bet panašu, nes šių dviejų šalių klubai po tarpsezonio taip pat nebūna pasiruošę atkrintamosioms, todėl įprastai aštuntfinalyje ir iškrenta.
Atsakyti
sirgalius
2019-03-07 17:34:37
tautos balse tu pats esi luzeris ir apie futbola nusimanai kaip apie katino blusas. Toks futbolas koki rode MU net ir nenusimananciam atrode tragiskas.Pasiseke kylunams per fuksa ir teiseju brigada
Atsakyti
tautos balsas
2019-03-07 13:04:59
tautieciai,viskas desninga..luzeriu ir nevykeliu komanda PSG,su buku treneriu priesaky ismesta uz borto..taip ir turejo but..visada nugali geriausi ir sekmingiausi..ypac kai turi auksini berniuka treneri..
Atsakyti
VAR
2019-03-07 12:37:02
žudymo sistema paskutine minute normalus teisejas neduos baudinio cia tik tokie kaip skomina gaidys gali taip pasielgt, beje pirmam grajui realo su ajax panasiai padare, matyt labai megsta pinigus tas dangtis
Atsakyti
Elnias
2019-03-07 16:47:19
Baudinys ir 95' minutę yra baudynys, tad tikrai geras teisėjas privalo ji skirti betkada, kai tam yra priežastis.
j.j.
2019-03-07 11:05:41
Mauras kazkur tupi kampe ir ruko :)
Atsakyti
xdd
2019-03-07 08:35:58
MU nenorejo patys losti ir laimeti, bet va dievas buvo uz MU . nes is pacio zaidimo buvo klaiku ziureti i jos, bet visi 3 goalai tai kaip is nekur
Atsakyti
SeeGee
2019-03-07 09:31:54
Tu juokdary, matei kad MU zaide be 10 zaideju kurie dazniausiai eina i startini penketa? O Ole i aikste turejo leist dukterines komandos zaidejus, kuriem po 17-18 metu ir pirma kart zaidzia pagrindinej sudety.
To see gee
2019-03-07 12:30:36
Kuriem ten po 18 metu avily de gea young shaw lindelofui rashford.. nu tu ble expertas
SeeGee
2019-03-07 12:47:32
Mason Greenwood(B komanda) - 17 metu
Tahith Chong (B komanda) - 19 metu
Diogo Dalot (B komanda) - 19 metu
Visi jie zaide vakar, atvuke is dukterines komandos uzkamsyti skyles. Andreas Pereira, Fred, Scott McTominay jauni zaidejai be patirties, kurie bunant visiem sveikiem zaidejam yra marinami ant suolo ar net neregistruojami varzyboms. Jie irgi zaide startineje sudetyje. Faktas tas kad MU neturejo 10 zaideju, kurie arba zaidzia starte arba yra pagrindinis pastiprinimas nuo suolo. MU turejo verstis su minimum 6 zaidejais be patirties is silpno kalibro varzybose kuriose zaide pries PSG zvaigzdyna del patekimo i kita etapa. O ko neturejo PSG? Neymar ir Rabiot? 2 vs 10? Tad argumentas kad MU nenorejo zaist ar yra neverti eiti toliau yra visiskai niekinis. Jei nesugebi su miliardieriu komanda nugaleti komandos kuri zaidzia 2-3 sudetimi, tai klausimas kas vertas o kas ne
Visi
2019-03-07 13:37:39
isvardinti isejo ant keitimo jei nera pogba tai nereiskia kad zaidzia antra sudetim.. šarovikai su 12 zaideju skomina
SeeGee
2019-03-07 13:59:43
Taip trys jaunuoliai kur paminėjau išėjo po keitimo, bet kiti trys išvardinti žaidė starte. Turiu omeny tai kad nesvarbu kas kada išėjo ar įėjo. Esmė tai kad PSG žaidė beveik pilna sudėtim, o MU žaidė dalinai antra sudėtim keisdami žaidėjus trečios sudėties žaidėjais.
Tai
2019-03-07 15:18:21
Sakei kad 10 pagrindiniu nezaide :))
SeeGee
2019-03-07 16:05:07
Pagrindiniai nera vien tik tie, kurie visada zaidzia startinej sudety, lygiai tokie pat svarbu yra ir registruoti atsarginiai zaidejai. Paul Pogba, Anthony Martial, Alexis Sanchez, Nemanja Matic, Jesse Lingard, Ander Herera, Juan Mata, Antonio Valencia, Matteo Darmian, Phil Jones. Paskaitykit pavardes, cia yra realiai visas MU komandos branduolys, arba zaidejai kurie nuolat zaidzia startiniam arba tie kurie nuolat pasiruose isbegt i aikste nuo suolo. Cia ju yra 10, pagalvokit ka komandai reiskia is 16 pagrindiniu zaideju prarast 10. Du trecdaliai MU komandos vakar buvo out (66% kad skaiciais atrodytu dar rimciau). Tokie kaip Greenwood, Chong, Dalot, Pereira, Fred ir Mctomity ne tik kad neturejo zaist bet net neturejo but registruoti varzyboms
oi ble ..
2019-03-07 00:49:51
buvau nurases MU :)sorry ..ble ble ot grajus jomaju koks fule!!!!nebezinau kas didesni velniai dabar psg kad prapyle turedami bilieta i kita etapa ar vistik raudonieji velniai:)su zememis paryziu sumaise:)Neimaras kad issiverks tai dzin bet Bufono blem kaip gaila vel zmogui slapiu skuduru per.....ech
Atsakyti
Klausimas
2019-03-07 00:42:22
ivartis.net ar bl sendien vyko tik vienos rungtines ar Jus begalviai tik kliku te ieskot ?
Atsakyti
Rolas
2019-03-07 00:48:04
O kas? Pratęsimas gi buvo, tai užsitęsė antros rungtynės.
mu
2019-03-07 00:30:11
yes!!!!!!!!
Atsakyti
Rolas
2019-03-07 00:10:46
Buffono tai gaila, o kitų nelabai. Pagaliau šventė atėjo ir MU kiemą. :D
Atsakyti
Erniak
2019-03-07 00:08:26
Cia didesne geda negu vakar su real buvo. MU su tokiu sh futbolu sugebejo PSG praeit.
Atsakyti
Bahf
2019-03-07 00:06:39
Įspūdinga.. Net netikėjau MU
Atsakyti
Varis
2019-03-07 00:05:11
Net nežinau kaip jaustis, tirkiasuaii nuo sero Alexo laikų tiek fortūnos globos neturėjom, netgi nedrasiai pradedu svajot gal ir apie finalą :D
Atsakyti
aras
2019-03-07 00:51:25
debilas
dareto
2019-03-07 00:01:03
na ka,Lietuva svencia..auksinio berniuko MU padare besmegenius atsilupelius PSG...nevykeliu sutve..niekada nelaimes cempionu lygos..
Atsakyti
AI nu..
2019-03-06 17:10:10
a.a. MU :)
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141