Lietuvos ledo jachtų taurės varžybos | Rola Lora nuotr.

Lietuvos ledo jachtų taurės varžybos | Rola Lora nuotr.

 Primą Kovo savaitgalį Lietuvos ledo jachtų buriuotojai iš Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio,  Kupiškio, Elektrėnų susirinko Šiauliuose, ant Rėkyvos ežero tam, kad išbandytų savo jėgas ir gabumus. Kovodami ne tik vieni su kitais, bet ir su stipriu vėju ir grublėtu ledu, varžybos pareikalavo visų sportininkų jėgų. Dėl sudėtingų oro sąlygų buvo daug techninių problemų - tarp jų ir lūžusių vairų, kritusių stiebų ir plyšusių burių, tačiau tai nesustabdė ledo mylėtojų nuo varžymosi.

Greičiausių ledo jachtų klasėje DN bendroje įskaitoje pirmą vietą užtikrintai laimėjo buriuotojas iš Klaipėdos Mindaugas Petronis. Antra vieta po aršios kovos atiteko NBA-Poseidono-Elektrėnų sporto centro auklėtiniui Jurgiui Jurgelioniui, o trečioji – Šiauliečiui Rimvydui Mažunavičiui. Jaunimo įskaitoje pirmas buvo Jurgis Jurgelionis, antras Rimvydas Mažunavičius, o trečias – Rokas Bitinaitis (NBA – Poseidono- Elektrėnų sporto centras).

Įnirtinga kova vyko ir tarp ,,Ice Opti“  kategorijos ledo jachtų, kur visus laurus bendroje įskaitoje raškė jaunosios buriuotojos, jos buvo pajėgesnės ir už vaikinus. Pergalę iškovojo Šiaulių klubo sportininkė Rūta Mažunavičiūtė. Antrą vietą užemė Greta Kalinauskaitė („Atžalynas“), o trečia finišavo Auksė Rudzikaitė (NBA –Poseidonas- Elektrėnų sporto centras_. Vaikinų grupėje pirmas Šiaulių „Atžalyno“ sportininkas Rojus Stankevičius, antras jo bendraklubis Titas Janulis. Trečias dėl virtinės klaidų ir techninių problemų liko šių metų ice optimist čempionas Kajus Volungevičius („NBA – Poseidono- Elektrėnų sporto centras“).

Ledo formulės😯 Blokartą ant posūkio apėjo... kaip britva dviratį 😜

Posted by Rola Lora on Sunday, March 3, 2019

 Gausiausioje ,,Ice Blokart“ ledo jachtų grupėje didžiausio svorio kategorijoje pergale džiaugėsi Gustas Stankevičius iš Šiaulių „Atžalyno“. ,,Poseidono“ auklėtiniui Jurgiui Jurgelioniui atiteko sidabras, o Rokas Bitinaitis apdovanotas bronza. Vidutinio svorio kategorijoje prizines visa prizines  vietas susirinko Šiaulių sportininkai- laimėjo Rimvydas Mažunavičius, nuo jo ne per daug atsilikusi Goda Venslovaitė iškovojo antrą vietą, o trečia liko Greta Kalinauskaitė.

 Lengvo svorio kategorijoje triumfavo Rūta Mažunavičiūtė, antroje vietoje palikusi Kajų Volungevičių. Trečia vieta atiteko Rojui Stankevičiui. Lengviausio svorio grupėje prizines vietas iškovojo Elektrėnų sporto centro  sportininkės- Auksė Rudzikaitė buvo pirma, Ugnė Urbonaitė džiaugėsi antrąja vieta, o trečia buvo Austėja Karčiauskaitė.

Gausioje ledo burlenčių klasėje užtikrintai laimėjo Kauniečiai: Arvydas Moliušis laimėjęs net tris iš keturių važiavimų buvo pirmas . Antras - Arvydas Berkelis, trečias- Ramūnas Glizickas.

Open ice grupėje, kur varžomasi su individualios konstrukcijos ledrogėmis geriausiai sekėsi Gediminui Baltušiui iš Panevėžio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva
Sek 09-01 Panevėžys 18 : 00 Stumbras

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141