„Drop That Smile“ | Organizatorių nuotr.

„Drop That Smile“ | Organizatorių nuotr.

 Praėjusį savaitgalį (kovo 1 – 3 dienomis) Švedijos sostinėje vyko didžiausias Europos uždarų patalpų turnyras Hello Stockholm. Turnyre iš viso varžėsi 32 vyrų komandos ir 20 moterų komandų iš visos Europos. Turnyre dalyvavo ir dvi Lietuvos komandos: „Drop That Smile“ merginos ir „Kossmix“ vyrų komanda.

Šis turnyras ypatingas ne tik tuo, kad sutraukia stipriausias komandas iš visos Europos, bet ir tuo, kad turnyro formatas leidžia kiekvienai komandai atvykti su ne daugiau kaip 8–iais žaidėjais. Tai reiškia, kad kiekviena dalyvaujanti komanda įprastai į turnyrą atvyksta su stipriausia savo sudėtimi. Vilniečių komanda „Drop That Smile“ – ne išimtis, visos komandos sudėtyje buvusios merginos yra ir nacionalinės Lietuvos mišrios lėkščiasvydžio rinktinės, besiruošiančios vasarą Vengrijoje vyksiančiam Europos čempionatui, narės. Turnyro organizatoriai dar neprasidėjus turnyrui Vilniečių komandą išreitingavo tarp stipriųjų: joms skirta ketvirtoji vieta reitinge bei numatytos varžybos vienoje iš TOP (stipresniųjų komandų) pogrupių. Nenuostabu, kadangi nacionalinės rinktinės vyr. trenerio Ernesto Vysockio treniruojama merginų komanda „Drop That Smile“ dar sausio mėnesį iškovojo Baltijos čempionų taurės titulą bei užėmė antrąją vietą Latvijos uždarų patalpų lėkščiasvydžio lygoje.

Lietuvaitės šeštadienį turnyrą pradėjo be priekaištų: visas rungtynes savo TOP pogrupyje jos įveikė be pralaimėjimų ir pateko tiesiai į ketvirtfinalio varžybas. Sekmadienį ketvirtfinalyje „Drop That Smile“ įveikė esčių komandą „Flying Lemons“, tačiau pusfinalyje trimis taškais nusileido prieš tai grupės varžybose nugalėtai švedžių komandai „GöttLABorg S“. Vėliau būtent ši švedijos komanda laimėjo ir finalinę kovą ir tapo turnyro nugalėtojomis, antroje vietoje palikusios kitą Švedijos komandą „Örebro blå KFUM“. Mažajame finale Vilniaus moterų ekipa susitiko su Šveicarių komanda „Hotshots“ ir sėkmingai užbaigė turnyrą rezultatu 9:7 įveikusios varžoves ir pasidabindamos bronzos medaliais. Tai aukščiausias Lietuvos lėkščiasvydžio sportininkių pasiekimas tokio masto užsienio turnyre.

Turnyre taip pat dalyvavo ir Vilniaus vyrų ekipa „Kossmix“. Organizatoriai šiai komandai skyrė 19–ąją vietą bendrame reitinge, tačiau vilniečiai pranoko šį rezultatą: jie iš varžybų sugrįžo su keturiomis pergalėmis ir trimis pralaimėjimais, bendroje turnyrinėje lentelėje užimdami 11–ąją vietą. Tai buvo pirmasis „Kossmix“ komandos pasirodymas „Hello Stockholm“ turnyre, kurį komanda pati vertina sėkmingai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City