„Liverpool“
22 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Burnely“
Dovydas Neverauskas | Scanpix nuotr.

Dovydas Neverauskas | Scanpix nuotr.

 Šeštadienį MLB ikisezoninėse rungtynėse Pitsburgo „Pirates“ su Dovydu Neverausku 8:7 įveikė Niujorko „Yankees“ klubą, nors pats lietuvis pasirodė labai prastai.

Aštuntajame kėlinuke aikštėje pasirodęs D.Neverauskas startavo neblogai. Nors Ryanas Lavarnway po klaidos užėmė pirmąją bazę, tačiau vėliau lietuvis savo metimais eliminavo Kelliną Deglaną, o Billy Burnso ir Beno Rutos atmuštus kamuoliukus sugavo „Pirates“ gynėjai.

Lietuvis liko aikštėje ir paskutiniam – devintam – kėlinukui. D.Neverauskas savo metimais iš žaidimo eliminavo Mattą Lipką, bet tuomet prasidėjo lietuvio problemos. Keturi iš eilės „Yankees“ žaidėjai – Hoy Jun Parkas, Diego Castillo, Mike‘as Fordas ir Oswaldo Cabrera – atmušė lietuvio mestus kamuoliukus ir užėmė bazes. H.J.Parkas spėjo pelnyti tašką, o visos kitos trys bazės tuo metu buvo užimtos. D.Neverauskas netrukus buvo pakeistas, o „Pirates“ per tą kėlinuką praleido dar du taškus ir vos nepaleido pergalės iš rankų.

26-erių metų lietuvis bando trečią sezoną iš eilės patekti į „Pirates“ sudėtį. Per dvejus metus stipriausioje pasaulio beisbolo lygoje D.Neverauskas sužaidė jau 49 rungtynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.