Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ iškovojo triuškinančią pergalę Vokietijos pirmenybėse, kur rezultatu 5 – 1 įveikė Monchengladbacho „Borussia“ ir susilygino taškais su čempionato lyderiais Dortmundo „Borussia“.

Bavarai greitai įtvirtino savo dominavimą šiose rungtynėse ir į priekį išsiveržė 2-ą minutę, kai Javi Martinezas kampinio metu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus. 11-ą minutę jų pranašumas tapo dar didesnis, kadangi Thomas Mulleris pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir nuginklavo vartininką – 2 – 0.

Besibaigiant pirmam kėliniui, „Borussia“ sušvelnino atsilikimą. 37-ą minutę Thorganas Hazardas perdavė kamuolį Larsui Stindlui, kuris nepaliko jokių vilčių vartininkui – 2 – 1.

Antrajame kėlinyje į tai bavarai atsakė trimis įvarčiais. 47-ą minutę dviejų įvarčių persvarą atstatė Robertas Lewandowskis, 75-ą minutę rezultatą dar labiau padidino taikliu šūviu pasižymėjęs Serge‘as Gnabry, o jau pridėto laiko metu vienuolikos metrų baudinį realizavo R.Lewandowskis – 5 – 1.