Paulas Pogba | Scanpix nuotr.

Paulas Pogba | Scanpix nuotr.

Laikinasis „Manchester United“ treneris Ole Gunnaras Solskjaeras džiaugiasi ne tik pagerėjusio Paulio Pogbos žaidimu, bet ir sumažėjusiu jo aktyvumu socialiniuose tinkluose.

Norvegas mano, kad tokį žingsnį žengęs prancūzas labiau atsitvėrė nuo kritikos ir gali daugiau koncentracijos teikti futbolo žaidimui.

Anksčiau P.Pogba buvo dažnai kritikuojamas ne tik dėl prasto žaidimo, bet ir per dažno socialinių tinklų naudojimo, kuris signalizavo jo nerimtą požiūrį į futbolą.

Visgi, kai prie komandos prisijungė Jose Mourinho pakeitęs O.G.Solskjaeras, P.Pogbos elgesys pasikeitė. Jis nebe taip dažnai reiškiasi socialinėje erdvėje, o taip pat jau pelnė devynis įvarčius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

„P.Pogba visuomet turėjo tokį charakterį, kad jis yra svarbesnis už pasaulį. Jis turi fantastišką šeimą, tačiau reikia prisižiūrėti ir neprisidaryti sau meškos paslaugų.

Niekas nenori kitiems suteikti priežasčių kritikuoti, todėl, žinoma, prieš tokio svarbumo rungtynes nesiskelbiame, kad, pavyzdžiui, vykstame į „Brit Awards“.

Žinome, kad prieš praėjusias rungtynes su „Liverpool“ buvo įvairių istorijų, kad ne visi žaidėjai buvo tinkamai susikoncentravę. Dabar tokios problemos nėra. Žinome, kad jie yra susikoncentravę, žinome, kad jie daro absoliučiai viską, kad būtų geriausios formos. Padeda ir tai, kad P.Pogba nebesireiškia taip socialiniuose tinkluose ir tiesiog yra savimi“, - įsitikinęs O.G.Solskjaeras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley
Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool