Garethas Bale'as ir Nacho | Scanpix nuotr.

Garethas Bale'as ir Nacho | Scanpix nuotr.

Garethas Bale’as ir Madrido „Real“ vis dar laukia sprendimo, ar futbolininkas bus diskvalifikuotas ir kokiam laikotarpiui jo diskvalifikacija galios už jo tariamai įžeidžiantį įvarčio šventimo būdą.

„La Liga“ atstovai sukritikavo „Real“ krašto puolėją dėl to, jog šis švęsdamas įvartį prieš Madrido „Atletico“ ekipą parodė nepagarbius ir įžeidžiančius gestus varžovų komandos sirgaliams.

Nors šis incidentas nebuvo įtrauktas į teisėjų pildomą rungtynių protokolą, tačiau „La Liga“ atstovai žengė neįprastą žingsnį ir pateikė skundą Ispanijos federacijos pirmenybių organizavimo komitetui. Kol kas sprendimas dėl G.Bale’o galimos diskvalifikacijos yra atidėtas, tačiau ji gali siekti nuo vienos iki trijų rungtynių arba nuo ketverių iki net dvylikos rungtynių.

ESPN teigia, kad svarstymas dėl valo diskvalifikacijos turėjo įvykti trečiadienį, tačiau jis buvo atidėtas norint surinkti daugiau tyrimui reikalingos informacijos, o naujasis svarstymas turėtų įvykti septynių dienų laikotarpyje.

Jeigu bus priimtas G.Bale’ui nepalankus sprendimas, jis gali praleisti atsakomąsias Ispanijos taurės pusfinalio rungtynes su „Barcelona“, kurios vyks vasario 27 dieną, taip pat ir kovo 2 dieną vyksiančias „El Clasico“ rungtynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Čierka
2019-02-21 16:30:11
Taip ir reikia urodui!
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141