Antano Juknevičiaus automobilis grįžo iš Pietų Amerikos | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Antano Juknevičiaus automobilis grįžo iš Pietų Amerikos | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Antano Juknevičiaus „Toyota Hilux“ automobilis antradienį pagaliau pasiekė Lietuvą po kelionės per Ramiojo ir Atlanto vandenynus.

Sunkų Dakarą išgyvenęs A.Juknevičius planuoja 2020 m. ralyje startuoti su nauju automobiliu. Tiesa, norint tai padaryti, visų pirma reikia parduoti dabartinę „Toyotą“. Jei A.Juknevičiui to nepavyks padaryti, tuomet ir kitų metų Dakare jį matysime su tuo pačiu automobiliu. Beje, visai neseniai „Toyotą“ pardavinėti pradėjo ir Vaidotas Žala.

Lieka vis mažiau abejonių, jog Dakaro ralis paliks Pietų Ameriką ir persikels arčiau Europos. Pastarosiomis dienomis pasklido gandai, kad su Dakaro organizatoriais baigia susitarti Saudo Arabijos atstovai. Teigiama, kad 2020 m. Dakaras galėtų vykti tik šioje vienoje šalyje, o 2021 m. prie jos dar prisijungtų Jungtiniai Arabų Emyratai ir Omanas.

Minėtos arabų šalys turi patirties rengiant ralio maratonus. Čia jau ne kartą vyko pasaulio taurės lenktynės. Anot šaltinių, arabai įsipareigotų rengti Dakarą net iki 2024 m.

Dakaro ralio organizatoriai neseniai iš Pietų Amerikos išgabeno visą savo techniką, nors anksčiau tokių žingsnių nesiimdavo. Tai tik dar labiau paskatino kalbas, kad į šį žemyną Dakaras artimiausiu metu negrįš. Vis dar neatmetamas variantas, kad ralis gali vykti Afrikoje, kur terorizmo grėsmė yra gerokai sumažėjusi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

09-22 „Šiauliai“ 17:00 „Žalgiris“
09-23 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Nevėžis“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Palanga 17 : 00 Riteriai
Tre 09-25 Stumbras 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Žalgiris 19 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141