Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ vartininkas Thibautas Courtoisas buvo nepatenkintas, jog Garethas Bale‘as atsisakė kartu su komandos draugais atvykti pavakarieniauti.

„Labai sunku apibūdinti Garethą Bale'ą vienu žodžiu. Galiu pasakyti, jog jis yra labai talentingas žaidėjas, tačiau labai gaila, kad taip dažnai šiam talentui trukdo suspindėti. 

Gyvenu kaip bet kuris žmogus, kuris gimė ir augo Madride. Valgau ir einu miegoti vėlai. Praėjusį vakarą mes kartu su visa komanda susitikome pavakarieniauti. Tačiau G.Bale‘as ir Toni Kroosas neatvyko. Jie teigė, kad vakarienė buvo rengiama per vėlai vakare. Susitikti restorane turėjome 21.30 val., vakarieniauti pradėjome daugmaž 22.15, o vidurnaktį gėrėme kavą, nuėjome miegoti apie 1 valandą nakties, o kiekvieną rytą 11 val. turime treniruotę. Manau, kad tai yra tobulas laikas. Tačiau G.Bale’as pasakė mums, kad neprisijungs prie mūsų, nes eina miegoti 11 valandą vakare“,- istoriją atskleidė T.Courtoisas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų