Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Kai „Manchester United“ nusprendė atsisveikinti su vilčių nepateisinusiu treneriu Jose Mourinho, užsienio spaudoje buvo tik spėliojama, kiek klubui tai galėjo kainuoti. Dabar oficialiai paskelbta, kiek iš tiesų pinigų „raudoniesiems velniams“ atsiėjo toks sprendimas.

2018-ųjų gruodį „Manchester United“ nusprendė nebetoleruoti prastų komandos sprendimų ir ėmėsi permainų: buvo atleistas J.Mourinho, o jį laikinai pakeitė Ole Gunnaras Solskjaeras, kuris komandai vadovaus iki šio sezono pabaigos.

Dabar paaiškėjo, kad portugalo ir jo padėjėjų atleidimas klubui kainavo iš viso 19,6 mln. svarų sterlingų, tai buvo patvirtinta ketvirtadienį paskelbtoje klubo ataskaitoje.

Kadangi J.Mourinho buvo pasirašęs iki 2020 metų vasaros galiojantį kontraktą, jam buvo atriekta net 15 mln. svarų sterlingų. Kiti 4,6 mln. buvo paskirstyti jo asistentams: Silvino Lauro, Carlosui Lalinui, skautui Ricardo Formosinho, analitikui Giovanni Cerrai ir fizinio rengimo treneriui Stefanui Rapetti.

Ketvirtadienį „Manchester United“ taip pat paskelbė, kad per antrąjį sezono ketvirtį uždirbo 208,6 mln. svarų sterlingų pajamų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.