Edenas Hazardas ir Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas ir Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Londono „Chelsea“ žvaigždė Edenas Hazardas sumenkino savo buvusio trenerio Jose Mourinho propaguojamą žaidimo stilių ir pabrėžė, kad Maurizio Sarri daro metodai jam yra labiau priimtini.

Tiesa, pats E.Hazardas sausio mėnesį sulaukė M.Sarri kritikos, kadangi italas išsakė nuomonę, jog belgas negali būti komandos lyderiu, taip pat pabrėžė, kad jeigu jis nori palikti komandą, turėtų tai ir padaryti. 

E.Hazardas taip pat anksčiau teigė, kad jam nepatiko tai, kaip jis išsiskyrė su J.Mourinho ir pasakė, kad ateityje dar mielai su juo dirbtų.

Tačiau dabar belgas pabrėžė, kad M.Sarri propaguojamas futbolo stilius yra labiau priimtinas nei J.Mourinho.

„Nuo to laiko, kai pradėjau dirbti su Claude’u Pueliu „Lille“ gretose, iki dabar, kai dirbu su M.Sarri, kiekvienas treneris man kažką davė ir išmokė. Jie visi mato futbolą skirtingai, todėl dabar ir esu toks žaidėjas. Jie man davė labai svarbių patarimų.

J.Mourinho buvo ypatingas, tačiau tai, kaip dirba M.Sarri ar buvęs „Lille“ treneris Rudi Garcia man yra labiau priimtina. Tačiau jie visi man daug suteikė“, - teigia E.Hazardas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City