„Juventus“ – „Rytas“ rungtynių akimirka  | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

„Juventus“ – „Rytas“ rungtynių akimirka | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse 76:65 (20:13, 11:19, 18:20, 27:13) įveikė Utenos „Juventus“ ir pateko į šio turnyro pusfinalį. Po šios dvikovos sostinės ekipos vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis džiaugėsi auklėtinių pademonstruota gynyba.

„Visų pirma, sveikinimai komandai už charakterį ir gerą gynybą. Viskas, ko laukėme, tas ir buvo. Matėme paskutines „Juventus“ rungtynes ir patys neseniai čia buvome, visada sunku yra čia žaisti, jie gerai žaidžia namuose, pridaro problemų. Dėl gynybos viskas buvo gerai, išskyrus vieną momentą, akcentavome, kad jie yra pavojingi, kai turi daug antrų progų, tada jie iš to gyvena, deja, to nepavyko įgyvendinti. Kai gerai giniesi, priverti išmesti sudėtingesnius metimus, varžovai daugiau jų prameta, tačiau susikuria daugiau antrų šansų, bet keliose situacijose tikrai nepadarėme savo darbo. „Juventus“ žaisdama namuose pelno po beveik 85 taškus, tačiau šį kartą surinko 65, tai parodo, jog atlikome gerą darbą gynyboje. Norisi, kad svyravimo žaidime būtų kuo mažiau, ypatingai puolime, mūsų klaidos iš karto virsdavo į jų greitus taškus. Tai yra mūsų didžiausia bėda“,- kalbėjo D.Adomaitis.

- Kokį įspūdį paliko DJ Seeley žaidimas?

- Puiku, žinojome, kad varžovai keisis. Matėme, jog jie žaidė taip prieš mus pirmoje pusėje, keitėsi su Aleksandru Zacharovu, kurį norėjome atakuoti. Kitoje pusėje vėl keitėsi su Karoliu Guščiku, žinojome, kur yra kokie gynėjai, kad norime juos atakuoti, jie gal rizikavo kai kuriose situacijose, pavyko kartais juos už tai nubausti. O DJ Seeley sužaidė fantastiškas rungtynes, bet jis toks yra.

- Ar K.Guščikas privertė koreguoti sumanymus gynyboje?

- Žinojome, kad varžovai ketvirtoje pozicijoje turės kažkokią persvarą ir bandys tai išnaudoti. Tam ruošėmės, bet žaisdami su Martynu Echodu ketvirtoje pozicijoje, galvojome, jog jie to pranašumo neturės, tačiau jie vis tiek mus nubaudė. Čia reikia atiduoti duoklę K.Guščikui, kuris sužaidė geras rungtynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United