Kevinas Durantas | Scanpix nuotr.

Dramatišką pergalę NBA iškovojo Oklando „Warriors“ (40/15) komanda, kuri namuose 120:118 (24:34, 30:25, 36:23, 30:36) palaužė Majamio „Heat“ (25/29) krepšininkus.

Kevinas Durantas paskutinę mačo minutę tritaškiu išlygino rezultatą, o likus 5,4 sekundėms DeMarcuso Cousinso baudų metimai išplėšė „Warriors“ pergalę.

NBA čempionai pirmajame kėlinyje atsiliko 19 taškų deficitu. „Warriors“ šiame sezone 11-ąjį kartą laimėjo panaikindama dviženklį deficitą.

Lemiamoje atakoje iš toli metė K.Durantas, tačiau jis buvo netikslus, o kamuolį atsikovojęs D.Cousinsas išprovokavo pražangą ir pelnė lemiamus taškus.

K.Durantas nugalėtojams pelnė 39 taškus, Klay Thompsonas surinko 29, o Stephenas Curry įmetė 25.

„Heat“ komandoje Joshas Richardsonas sužaidė karjeros rungtynes. Krepšininkas pelnė 37 taškus, pataikė aštuonis tritaškius.

Tačiau Majamio klubas pralaimėjo penktą kartą per paskutines šešias rungtynes.

„Heat“: Joshas Richardsonas 37, Dionas Waitersas 24, Justise Winslow 22, Hassanas Whiteside‘as 13 (14 atk. kam.), Dwyane‘as Wade‘as 10, Bamas Adebayo 8.

„Warriors“: Kevinas Durantas 39, Klay Thompsonas 29, Stephenas Curry 25, DeMarcusas Cousinsas ir Jonas Jerebko po 7.