Madrido „Real“ futbolininkai derbyje su Madrido „Atletico“ pasiekė ne tik saldžią pergalę rezultatu 3 – 1, bet ir pakilo į antrą vietą Ispanijos pirmenybėse.

Vien pirmajame kėlinyje „Wanda Metropolitano“ stadione krito trys įvarčiai. 16-ą žaidimo minutę į priekį išsiveržė „Real“, kai Casemiro pelnė fantastišką įvartį per save – 1 – 0.

Netrukus „Atletico“ išlygino rezultatą, kadangi 25-ą minutę Antoine Griezmannas išnaudojo komandos draugo perdavimą ir smeigė kamuolį tiesiai į vartus.

Pačioje pirmo kelinio pabaigoje „Real“ ir vėl buvo priekyje. Teisėjas po VAR peržiūros nutarė skirti vienuolikos metrų baudinį, kurį 42-ą minutę užtikrintai realizavo Sergio Ramosas – 2 – 1.

Įpusėjus antram kėliniui „Real“ įtvirtino savo pranašumą, kai 74-ą minutę Luka Modričius perdavė kamuolį Garethui Bale‘ui, o šis šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartus – 3 – 1.

Rungtynes „Atletico“ užbaigė mažumoje, kadangi 80-ą minutę Thomas buvo „apdovanotas“ antrąja geltona kortele ir išvytas iš aikštės.