Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Valančiūnas | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį NBA lygą sudrebino mainai, kurių dėka Toronto „Raptors“ ekipa įsigijo Marcą Gasolį, tuo tarpu į Memfio „Grizzlies“ komandą iškeliavo lietuvis Jonas Valančiūnas, Delonas Wrightas ir C.J. Milesas.

Pasak „Grizzlies“ generalinio direktoriaus Chriso Wallace‘o, šie manai buvo naudingi tiek komandai, tiek ir pačiam M.Gasoliui.

„Aš asmeniškai esu laimingas, kad jis eina į komandą, su kuria galės kovoti dėl titulo“, - sakė Ch.Wallace‘as.

Ch.Wallace’as džiaugiasi ir tuo, kad į komandą atvyko trys „pergalių kultūrą“ žinantys krepšininkai, o J.Valančiūną pavadino „vienu iš geriausių centrų visoje lygoje“.

J.Valančiūnas bus svarbi dalis „Grizzlies“ dėlionėje, kuri dabar turi aiškius tikslus.

Kol komanda yra toli nuo atkrintamųjų, Ch.Wallace’as komandos tikslą įvardino kaip „pakankamai pergalių, kad išvengtų pirmų aštuonių pasirinkimų šios vasaros NBA naujokų biržoje“.

Aplenkti aštuonias komandas reikštų, kad „Grizzlies“ galėtų atiduoti pirmojo rato šaukimą Bostonui, kurį yra įsipareigoję padaryti 2019, 2020 arba 2021 metais. 2019 metais šaukimas apsaugotas iki aštuntos vietos, 2020-ais – iki šeštos, o 2021-ais – neapsaugotas.

„Šiais metais norėtume išsiųsti pasirinkimą į Bostoną ir matyti tai mūsų galinio vaizdo veidrodėlyje bei judėti į priekį su galimybe laisvai rinktis“, - sake Ch.Wallace’as.

„Grizzlies“ šeštadienį namuose priims „Pelicans“ ekipą ir tikimąsi, kad nauji penki žaidėjai jau bus su komanda, nors neaišku, ar jie jau iškarto žengs į aikštelę.

Matant, kaip blogai yra su Čikagos, Klivlando, Niujorko ir Fynikso komandomis, panašu, kad jos keturios susirungs dėl aukščiausių šaukimų gegužės mėnesio loterijoje.

„Pirmiausia, pasižiūrėkite į šių metų NBA naujokų biržą“, - sakė Ch.Wallace‘as. „Nors dar ir anksti, tačiau neatrodo, kad loterija bus gera. Taigi, jeigu yra metai, kai gali atsisakyti pirmojo rato šaukimo, tai greičiausiai yra šie metai“.

Ch.Wallace‘as taip pat prasitarė, jog mano, kad dabar bus lengviau komandai derėtis dėl šių metų vasaros mainų. Nesvarbu, ar „Grizzlies“ atiduos pirmojo rato šaukimą Bostonui, tačiau jie iki 2020 metų negalės jo naudoti kaip priedo prie mainų.

„Grizzlies“ su 22 pergalėmis ir 34 pralaimėjimais turi antrą blogiausią rezultatą Vakarų konferencijoje ir lenkia tik „Suns ekipą“. Visgi jie yra tik šešta blogiausia komanda lygoje, nes Rytuose situacija dar prastesnė.

Primename, kad 2015 metais „Grizzlies“ trijų komandų mainuose atidavė 2019 metų pirmojo raundo šaukimą „Celtics“ ekipai už Jeffą Greeną, kurį 2016 metais iškeitė į Los Andželo „Clippers“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Snobas
2019-02-09 08:59:00
Kada jonas užsidegs nauja apranga noriu padabot ar tinka prie veiduko
Atsakyti
tu
2019-02-09 09:12:28
pedikas o ne snobas...