Pasibaigęs. 06-27 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
76
Čekija
81
Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
Rytoj, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Banga
-
07-05, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
07-05, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
07-06, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-13, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Hegelmann
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-

Sezono abonementų savininkai pramogavo kartu su žalgiriečiais

2013-05-15 14:00
V.Lipkevičius mėgsta pokštauti (Fotodiena.lt)

V.Lipkevičius mėgsta pokštauti (Fotodiena.lt)

Šią savaitę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ne tik sulaukė apdovanojimų, kai pasidabino LKL aukso žiedais, bet ir patys įteikė dovanų „Žalgirio“ areną pavyzdingai lankantiems aistruoliams.

Tradicinio sezono abonementų žaidimo laimėtojai pirmadienio vakarą leido pramogaudami su keturiais Kauno „Žalgirio“ krepšininkais. Laimingieji sezono abonementų savininkai susirinko Kauno „Akropolyje“ įsikūrusiame „City Bowling“ boulingo ir biliardo klube bei metė iššūkį žalgiriečiams.

Dar po sezono viduryje vykusio burtų traukimo sėkmė žaidime nusišypsojo „Žalgirio“ gerbėjams: Jūratei, Nerijui ir dviem Andriams. Vienas jų susirungti prie biliardo stalo pakvietė naudingiausią LKL finalo serijos krepšininką Mindaugą Kuzminską.

„Sezono abonementais apsirūpiname jau ne pirmą sezoną ir visada esame kartu su komanda, - teigė su šeima į „City Bowling“ klubą atvykęs Andrius Marcinkevičius. - Šį kartą sulaukėme malonios staigmenos ir turėjome puikią progą pabendrauti su žalgiriečiais bei išbandyti jėgas prie biliardo stalo.“

„Galiu patvirtinti, kad žalgiriečiai yra meistrai ne tik krepšinio aikštelėje“, - po pralaimėjimo M.Kuzminskui prie biliardo stalo sakė vis tiek besišypsantis A.Marcinkevičius.

Tuo tarpu boulingo takelius išbandė net trys žalgiriečiai – Adas Juškevičius, Mario Delašas ir Vytenis Lipkevičius.

Su jais draugiškai besivaržiusi Jūratė Ambrasienė teigė buvusi nustebinta krepšininkų nuoširdumu.

„Labai smagu, kad net ir po treniruočių žaidėjai randa laiko pabendrauti su sirgaliais, - sakė „Žalgirio“ arenoje nuolat besilankanti „Žalgirio“ gerbėja. - Šaunu, kad žalgiriečius galime ne tik stebėti aukštai iš tribūnų, iš kurių jie atrodo didingi, bet galima ir gyvai susitikti.“

Susitikimo su gerbėjais metu žalgiriečiai ne tik spinduliavo puikia nuotaika, tačiau ir nevengė papokštauti, taip vis prajuokindami susirinkusius žmones. Žaibiškai prabėgus valandai visi įsiamžino bendroje nuotraukoje bei pažadėjo susitikti jau „Žalgirio“ arenoje.

Sezono abonementas – tai puiki proga nesijaudinti dėl bilietų pirkimo į atskiras rungtynes bei stovėjimo eilėse. Abonementas taip pat padeda sutaupyti nemenką sumą pinigų bei leidžia dalyvauti įvairiuose konkursuose. Tuo šį kartą įsitikinti galėjo visi laimingieji. 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
TOPSPORT A LYGA