LeBronas ir Davisas | Scanpix nuotr.

LeBronas ir Davisas | Scanpix nuotr.

Los Andželo „Lakers“ nepavyko mainais įsigyti Anthony Daviso, tačiau LeBronas Jamesas pasirūpino, kad krepšininkas kartu su juo žaistų „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.

L.Jamesas ketvirtadienį pasirinko į savo „Visų žvaigždžių“ rungtynių komandą Naujojo Orleano „Pelicans“ žvaigždę.

Puolėjas pirmuoju numeriu pasikvietė Oklando „Warriors“ žvaigždę Keviną Durantą.

Kitos komandos kapitonas Giannis Antetokounmpo pirmiausia pasirinko kitą „Warriors“ žaidėją – Stepheną Curry.

Toliau L.Jamesas eilės tvarka rinkosi Kyrie Irvingą („Celtics“), Kawhi Leonardą („Raptors“) ir Jamesą Hardeną („Rockets“).

G.Antetokounmpo eilės tvarka kvietėsi Joelą Embiidą („76ers“), Paulą George‘ą („Thunder“) ir Kemba Walkerį („Hornets“).

Įdomu tai, kad L.Jamesas pasirinko visus žaidėjus, kurie vasarą taps laisvaisiais agentais – K.Durantą, K.Irvingą, K.Leonardą ir nuo suolelio kilsiantį Klay Thompsoną.

„Visų žvaigždžių“ rungtynės Šarlotėje vyks vasario 17 dieną. 

Pilnos sudėtys, kvietimai surašyti eilės tvarka:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Nba12
2019-02-08 18:26:54
Jamsas laimes
Atsakyti
HH north
2019-02-08 12:18:37
Nu davai spekit kas taps MVP ?
Atsakyti
HH north
2019-02-08 12:17:58
James komanda lengvai laimes.Judu kaip kevinas diurantas bytai iš šarlotės.
Atsakyti
white mamba
2019-02-08 10:02:05
durantula ,karalius,irvingas ,klay netures pasipriesinimo
Atsakyti
LD
2019-02-08 09:46:43
Gianio komanda all the way :D
Atsakyti
Dude
2019-02-08 09:08:42
Viskas aisku kas laimes, vieni vartai...
Atsakyti
James
2019-02-08 18:25:46
Lebrono komanda laimes kaip visada

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-26 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Neptūnas“
10-26 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“
10-26 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-27 „Lietkabelis“ 17:00 „Sintek-Dzūkija“
10-27 „Žalgiris“ 17:20 „CBET“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-26 Riteriai 13 : 00 Panevėžys
Šeš 10-26 Atlantas 13 : 00 Palanga
Šeš 10-26 Sūduva 13 : 00 Žalgiris
Šeš 10-26 Kauno Žalgiris 13 : 00 Stumbras