Benediktas Vanagas | Ryčio Šeškaičio nuotr.

Benediktas Vanagas | Ryčio Šeškaičio nuotr.

  Rekordinę – 11-ą vietą – 2019 m. Dakaro ralyje užėmęs Benediktas Vanagas apsisprendė dalyvauti pasaulio ralio maratonų taurės sezone – „FIA World Cup for Cross Country – Bajas“.

Dėl šios priežasties B.Vanago „Toyota Hilux“ bolidas buvo ne plukdomas laivu, o skraidinamas į Europą. Kitu atveju jis nebūtų spėjęs dalyvauti pirmajame pasaulio taurės etape Rusijoje – „Baja Russia-Northern Forest“. Šis etapas vyks jau vasario 14-17 dienomis. B.Vanagas į Rusiją vyks ne su lenku Sebastianu Rozwadowskiu, o kitu šturmanu iš Lenkijos Bartlomiejumi Boba. Anot lietuvio, S.Rozwadowskis pirmąjį etapą praleis dėl šeimyninių priežasčių.

Neseniai buvo paskelbtas preliminarus pasaulio taurės etapo Rusijoje dalyvių sąrašas. Čia pasirodys nemažai garsių Rusijos lenktynininkų, tarp kurių bus 2015 m. Dakare 5-ą vietą užėmęs Vladimiras Vasiljevas su „Mini Cooper Countryman“ ir geriausias 2019 m. Dakaro naujokas Denisas Krotovas su „BMW X3“. Pastarasis rusas šių metų Dakare užėmė 15-ą vietą.

Kaip ir spėta, dėl logistinių problemų pirmajame pasaulio taurės etape bus kiek mažiau dalyvių, nei įprasta. Užregistruoti 26 automobilių ekipažai.

B.Vanagui teko 208-asis starto numeris. Jis turėtų tapti „Toyotos“ lyderiu pirmajame etape.

Dalyvių sąrašą rasite paspaudę ČIA.

Pasaulio taurės sezono tvarkaraštis:

Vasario 14-17 d. „Baja Russia-Northern Forest“ (Rusija).

Kovo 7-9 d. „Dubai Baja“ (Jungtiniai Arabų Emyratai).

Birželio 20-23 d. „Italian Baja“ (Italija).

Liepos 25-28 d. „Baja Espana Aragon“ (Ispanija).

Rugpjūčio 8-11 d. „Hungarian Baja“ (Vengrija).

Rugpjūčio 29 – rugsėjo 1 d. „Baja Poland“ (Lenkija).

Rugsėjo 19-21 d. „Jordan Baja“ (Jordanija).

Spalio 24-26 d. „Baja Portalegre 500“ (Portugalija).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų