Emiliano Sala | Scanpix nuotr.

Emiliano Sala | Scanpix nuotr.

Emiliano Sala istorijoje dėtas didelis žingsnis į priekį. Gelbėtojai sekmadienį surado futbolininką skraidinusį lėktuvą, kuris rastas Lamanšo sąsiauryje.

Lėktuvas dingo sausio 21-ą dieną, kuomet E.Sala ir pilotas Davidas Ibbotsonas skrido per Lamanšo sąsiaurį į Kardifą, Velsą.

Futbolininkas tapo brangiausiu „Cardiff“ istorijoje pirkiniu, už jį buvo sumokėta 18 mln. eurų. Visgi, jis Karifo nepasiekė, kadangi lėktuvas dingo iš ryšio zonos.

Tris paras vykdyta paieška buvo nutraukta, o dingusių žmonių šeimoms pranešta, kad tikimybė surasti juos gyvus – praktiškai nulinė.

Visgi, paieška galiausiai buvo pratęsta ir vykdyta po vandeniu, o sekmadienį lėktuvas buvo surastas Lamanšo sąsiaurio dugne. Patvirtinta, kad tai yra tas pats lėktuvas, kuriuo skrido E.Sala ir D.Ibbotsonas.

Tiesa, apie pačių dingusiųjų kūnus ar būklę nėra nieko oficialiai skelbiama, todėl galima daryti prielaidą, kad jie dar nebuvo rasti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

bigramos04
2019-02-04 17:32:15
Užuojauta E.Sala artimiesiems
Atsakyti