Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 Nevados atletikos komisija antradienį rinkosi į specialų posėdį, kuriame priėmė galutinį sprendimą dėl sankcijų airiui Conorui McGregorui ir rusui Chabibui Nurmagomedovui dėl elgesio „UFC 229“ turnyre.

Rimčiausių sankcijų susilaukė C.Nurmagomedovas. Jis buvo suspenduotas 9 mėnesiams ir gavo 500 tūkst. JAV dolerių piniginę baudą. Tiesa, yra numatyta viena išlyga. Jei C.Nurmagomedovas sutiks dalyvauti Nevados valstijos reklaminėje kompanijoje prieš nusikalstamumą, tuomet jo suspendavimas būtų sutrumpintas iki 6 mėnesių. Jei jis to nedarys, tuomet į narvą galės grįžti tik liepos 6-ą dieną. Zubaira Tuchugovas ir Abubakaras Nurmagomedovas buvo suspenduoti 1 metams ir gavo po 25 tūkst. JAV dolerių baudos. Jie abu po C.Nurmagomedovo pergalės šoko į narvą ir puolė C.McGregorą.

Neseniai C.Nurmagomedovas davė pirmą interviu po diskvalifkacijos. Jis pasirodė „Match TV“ laidos eteryje.

„Mano broliai, mano draugai ėjo paskui mane ir už tai buvo nubausti. Kol jie negalės žengti į narvą, tol nekovosiu ir aš. Kaip aš galėčiau pažiūrėti jiems į akis? Jie buvo nubausti dėl mano kaltės. Manau, kad tai neteisinga. Žinoma, aš noriu kovoti. Per paskutinius 9 mėnesius koviausi tris kartus. Vis dar jaučiu kovų alkį. Yra daug kovotojų, su kuriais norėčiau susitikti, tačiau situacija dabar tam nepalanki. Nesiruošiu žaisti jų žaidimų. Daug kam nepatiko mano veiksmai, bet daug kas kalbėjo, jog toje situacijoje būtų pasielgę taip pat. Tai dviprasmiška. Nesiruošiu ginčytis, ar pasielgiau teisingai, ar ne. Kiekvienas turi savo nuomonę ir laikosi savo principų“, - teigė C.Nurmagomedovas.

Panašios nuomonės apie sankcijas laikosi ir UFC pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas amerikietis Tyronas Woodley: „500 tūkst. JAV dolerių yra gerokai per didelė bauda. Už tai, ką padarė Chabibas, galbūt buvo galima skirti 100 tūkst. JAV dolerių baudą. Dėl baudos Conorui sutinku, o suspenduoti jie turėjo būti vienodam laikotarpiui – 6 mėnesiams.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

ss
2019-02-04 13:38:49
daunas kurva
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva