0
05-24, 22:00
0
0

Arti trigubo dublio buvęs N.Calathesas atvedė „Panathinaikos“ į pergalę prieš „Anadolu Efes“ R.Pitino žarstė pagyras N.Calathesui

2019.02.01 23:14
Nickas Calathesas | Scanpix nuotr.

Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ komanda (9/12) Eurolygoje savų žiūrovų akivaizdoje 88:75 (24:16, 18:21, 19:19, 27:19) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus (13/8).

„Panathinaikos“ krepšininkai po dviejų kėlinių turėjo vos penkių taškų persvarą 42:37, tačiau trečiąjį ketvirtį pradėjo galingu spurtu ir padidino savo pranašumą net iki 19 taškų – 57:38. Svečiams buvo pavykę priartėti prie savo varžovų 61:63, tačiau Graikijos klubas greitai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir iškovojo pergalę – 88:75.

Lukas Lekavičius per 5 žaidimo minutes surinko 2 taškus (1/2 dvit.), išprovokavo 2 pražangas ir surinko 2 naudingumo balus.

„Panathinaikos“ į priekį vedė Nickas Calathesas, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko net 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko net 35 naudingumo balus.

„Aš treniravau komandas, kurios turėjo Magicą Johnsoną, Larry Birdą, bet Nickas Calathesas yra geriausiai perdavimus atliekantis žaidėjas, kurį aš mačiau per visą gyvenimą“, - po rungtynių trumpame interviu sakė „Panathinaikos“ treneris Rickas Pitino.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas – 20 (8 atk. kam., 13 rez. perd., 35 naud. bal.), Deshaunas Thomasas – 14 (6 atk. kam.), Seanas Kilpatrickas – 13, Jamesas Gistas – 11 (10 atk. kam.)

„Anadolu Efes“: Rodrigue Beauboisas – 15 (3 rez. perd.), Krunoslavas Simonas – 14 (4 atk. kam.), Tiboras Pleissas – 13, Adrienas Moermanas – 10.