„Milan“ prašo nuolaidų

2013.05.14 20:30
Bojanas Krkičius | AFP/Scanpix nuotr.

Bojanas Krkičius | AFP/Scanpix nuotr.

Dėl vietos Čempionų lygoje kovojantis „Milan“ klubas vasarą norėtų pilnai įsigyti puolėją Bojaną Krkičių ir gynėją Cristianą Zapatą, tačiau Italijos klubas nori nuolaidų.

B.Krkičius į „Milan“ persikėlė praėjusią vasarą nuomos pagrindais iš „Barcelona“ ekipos. Klubai buvo susitarę, kad „Milan“ šią vasarą už 15 milijonų eurų galės pilnai įsigyti puolėją, tačiau „Milan“ nori net 10 milijonų eurų nuolaidos ir už ispaną ketina sumokėti tik 5 milijonus eurų.

Pasak spaudos, „Milan“ nori pas save pasilikti 22 metų futbolininką, tačiau „Barcos“ prašoma suma yra per didelė.

Kol kas „Barca“ neatsakė į „Milan“ prašymą, tačiau yra žinoma, kad B.Krkičius pasakė „Barcelona“ vice-prezidentui Josepui Maria Bartomeu, kad jis būtų laimingas jei liktų „Milan“ ekipoje.

„Milan“ nuolaidos prašo ir dėl gynėjo C.Zapata. Kolumbietis į Italijos ekipą taip pat persikėlė praėjusią vasarą. „Villarreal“ klubas už gynėjo nuomos sutartį gavo 400 tūkstančių eurų.

Komandos taip pat buvo susitarusios, kad visiškai C.Zapata įsigyti bus galima už 6 milijonus eurų, bet „Milan“ taip pat mano, kad ši suma yra per didelė.

Nors 26 metų gynėjas Milane puikiai pritapo, tačiau „Milan“ sutiktų už C.Zapata sumokėti apie 4 milijonus eurų. Priminsime, kad „Villarreal“ už C.Zapata 2011 metais „Udinese“ klubui sumokėjo 9 milijonus eurų.

Cristianas Zapata | Reuters/Scanpix nuotr.
Cristianas Zapata | Reuters/Scanpix nuotr.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų