Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

   Nevados atletikos komisija antradienį rinkosi į specialų posėdį, kuriame priėmė galutinį sprendimą dėl sankcijų airiui Conorui McGregorui ir rusui Chabibui Nurmagomedovui dėl elgesio „UFC 229“ turnyre.

Rimčiausių sankcijų susilaukė C.Nurmagomedovas. Jis buvo suspenduotas 9 mėnesiams ir gavo 500 tūkst. JAV dolerių piniginę baudą. Tiesa, yra numatyta viena išlyga. Jei C.Nurmagomedovas sutiks dalyvauti Nevados valstijos reklaminėje kompanijoje prieš nusikalstamumą, tuomet jo suspendavimas būtų sutrumpintas iki 6 mėnesių. Jei jis to nedarys, tuomet į narvą galės grįžti tik liepos 6-ą dieną. Zubaira Tuchugovas ir Abubakaras Nurmagomedovas buvo suspenduoti 1 metams ir gavo po 25 tūkst. JAV dolerių baudos. Jie abu po C.Nurmagomedovo pergalės šoko į narvą ir puolė C.McGregorą.

C.Nurmagomedovas tai pavadino „politiniu sprendimu“, o jo agentas Ali Abdelazizas kalbėjo dar griežčiau. Anot jo, rusas Las Vegase daugiau nebekovos.

„Jis daugiau nebekovos Las Vegase po to, kai jo broliai gavo tokią griežtą bausmę. Jam gerai ir Niujorke. Jis myli „Madison Square Garden“ areną. Daug jo fanų gyvena Niujorke ar netoli jo, o šis miestas visada jam buvo svetingas. Chabibas ilgisi kovų Niujorke“, - tikino A.Abdelazizas.

C.McGregoras buvo suspenduotas 6 mėnesiams, bet jo piniginė bauda buvo net 10 kartų mažesnė nei C.Nurmagomedovo ir siekė tik 50 tūkst. JAV dolerių. Airis buvo įspėtas dėl savo elgesio spaudos konferencijų metu ir naudojamų įžeidimų. C.McGregoras į narvą galėtų grįžti balandžio 6-ą dieną, bet manoma, kad jis nekovos iki gegužės ar bent birželio.

Airis, priešingai nei rusas, dėl savo bausmės nesiskundė ir tikino, kad tai yra teisingas sprendimas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Daunas yra
2019-01-31 21:06:25
Tik kličkas,kaip suo turintis..hh north..
Atsakyti
HH north
2019-01-31 19:32:12
Uuuuuu kaip baisu :O kaip gaila kad nebekovos :((((( Daunas
Atsakyti
Rolas
2019-01-31 19:36:37
Šiaip iš ekonominės pusės tai nuostolis Las Vegasui, nors butų įdomu pamatyt, kiek didelis vardas butų Chabibas kovoje ne prieš McGregorą.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva