Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis buvo rezultatyvus, tačiau Indianos „Pacers“ (32/18) komanda pateko į duobę.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 89:107 (25:35, 20:24, 24:23, 20:25) nusileido Vašingtono „Wizards“ (22/29) komandai.

Lietuvis per 23 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvit.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Pacers“ komanda be Victoro Oladipo pralaimėjo trečią kartą iš eilės ir tai ilgiausia tokia klubo serija šiame sezone.

Pralaimėjusiems Thaddeusas Youngas įmetė 13 taškų, o nugalėtojams Bradley Bealas pelnė 25.

„Pacers“ komandai tai yra nerezultatyviausios sezono rungtynes. Svečiai krepšį atakavo 39 proc. taiklumu ir prametė 22 tritaškius.

Šeimininkai pirmajame kėlinyje spurtavo 10-0, atitrūko 24-18 ir po to nei karto neatsiliko. Trečiajame ketvirtyje skirtumas išaugo iki 22 taškų. „Pacers“ dar buvo priartėjusi iki 10 taškų, bet didesnės intrigos nesukūrė.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 13, Bojanas Bogdanovičius, Dougas McDermottas ir T.J.Leafas po 12, Domantas Sabonis ir Aaronas Holiday po 10, Mylesas Turneris 9.

„Wizards“: Bradley Bealas 25, Jeffas Greenas 23, Chassonas Randle‘as 13, Trevoras Ariza ir Jordanas McRae po 12, Samas Dekkeris 8.