Fernando Alonso karjeros akimirkos | Scanpix nuotr.

Fernando Alonso karjeros akimirkos | Scanpix nuotr.

 Autosporto žvaigždė 37-erių metų ispanas Fernando Alonso pernai baigė karjerą „Formulėje 1“, tačiau su didžiuoju sportu neatsisveikino ir toliau ieško naujų iššūkių.

Praėjusį savaitgalį F.Alonso su trimis komandos draugais laimėjo 24 valandų „Daytona“ lenktynes, o kiek vėliau 2019 m. mėgins triumfuoti ir prestižinėse „Indy 500“ lenktynėse. Kol kas ispanas koncentruojasi į minėtas lenktynes, bet užsimena ir apie naujus ateities iššūkius.

„Kol kas galvoju apie „Indy 500“, bet ateityje norėčiau išbandyti save kitose disciplinose. Kad ir koks būtų kitas iššūkis, noriu ten būti konkurencingas. Nesiruošiu eiti į naujas lenktynes vien tam, kad jose sudalyvaučiau. Noriu kovoti dėl pergalių“, - sakė F.Alonso.

Tarp galimų ispano ateities opcijų yra ir 2020 m. Dakaro ralis. F.Alonso vis dažniau yra siejamas su „Toyota Gazoo Racing“ komanda iš Pietų Afrikos Respublikos. Ispanas šiai ekipai atstovauja FIA pasaulio ištvermės lenktynių čempionate, kur jai padėjo laimėti legendines 24 valandų Le Mano lenktynes.

„Alonso tikrai yra vienas iš variantų ir „Toyota“ su juo apie tai kalbėjosi. Jį rimtai domina tokia galimybė, bet mums reikia įsitikinti, kad jis gali būti konkurencingas Dakare. Per keletą artimiausių savaičių šia tema turėsime daugiau informacijos“, - kalbėjo komandos vadovas Glynas Hallas.

„Toyota Gazoo Racing“ šiemet triumfavo Dakaro ralyje. Pirmą titulą istorijoje jai atnešė katarietis Nasseras Al-Attiyah. 9-as bendroje įskaitoje buvo vietinis Pietų Afrikos Respublikos lenktynininkas Ginielis de Villiersas. Spėjama, kad jie abu turėtų grįžti ir 2020 m. su „Toyota“ automobiliu. Daugiau klausimų kelia trečiasis komandos narys olandas Bernhardas ten Brinke‘as, nebaigęs 2019 m. Dakaro. Tarp kandidatų persikelti į komandą minimas ir Henkas Lateganas.

„Asmeniškai norėčiau, kad 2020 m. Dakaro ralio lenktynės vyktų pietinėje Afrikos dalyje. Laiko juosta būtų paranki Europos žiūrovams, pietinės Afrikos šalys mielai priimtų ralį, be to, čia yra daug naujų iššūkių ir neišbandytų kelių“, - sakė G.Hallas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų