Saulius Ritter | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Saulius Ritter | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Savaitgalį Trakuose įvyko Lietuvos irklavimo taurės varžybos, kuriose dalyvavo beveik visi geriausi šios sporto šakos šalies atstovai.

Intriguojanti kova vyko vyrų vienviečių valčių klasėje. A finale triumfavo aštuntą vietą Londono olimpinėse žaidynėse užėmęs Mindaugas Griškonis, kuris 2 km distanciją įveikė per 6 minutes 46.97 sekundės.

Antrą ir trečią vietas užėmė taip pat Londono žaidynėse dalyvavę Saulius Ritter (6:48.05) ir Rolandas Maščinskas (6:54.45).

Analogiškoje rungtyje tarp moterų nugalėjo Donata Vištartaitė (7:37.24), aplenkusi Mildą Valčiukaitę (7:42.05) ir Liną Šaltytę (7:57.12).

Kitų rungčių nugalėtojai ir prizininkai:

Lengvo svorio vyrų vienvietė

1. Paulius Vaitkūnas 7:10.85

2. Karolis Sunklodas 7:10.85

3. Tomas Plauška 7:27.91

Vyrų dvivietė be vairininko

1. Dovydas Balsys ir Marius Ralickas 7:11.86

2. Dominykas Bernotas ir Arnoldas Valčiukas 7:37.44

3. Žygimantas Birgiola ir Arnas Pabedinskas 7:38.97

Moterų dvivietė be vairininko

1. Airida Kazlauskaitė ir Edvina Nešukaitytė 8:39.23

2. Viktorija Reginaitė ir Justina Mikailaitė 9:00.55

3. Eistė Stulpinaitė ir Julija Lėbaitė 9:14.06

Vyrų keturvietė su vairininku

1. Čiūta/Zaikauskas/Sviridov/Šimkaitis/Penkauskas 6:57.59

2. Sutula/Marcinkevičius/Kindurys/Sutula/Savickis 7:05.25

Vyrų porinė dvivietė

1. Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas 6:15.99

2. Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius 6:20.75

Vyrų keturvietė be vairininko

1. Gališanskis/Balsys/Balsys/Ralickas 6:2289

2. Birgiola/Pabedinskas/Tamaliūnas/Švarcas 6:57.41

3. Lisauskas/Saladis/Stankūnas/Rakauskas 7:04.50

Vyrų porinė keturvietė

1. Jančionis/Griškonis/Maščinskas/Ritter 5:59.01

2. Adomavičius/Klerauskas/Gališanskis/Maciulevičius 6:08.51

3. Bernotas/Virganavičius/Dobrovolskis/Urniežius 6:33.02

Vyrų aštuonvietė

1. Vaitkūnas/Malakauskas/Girdvainis/Jurgilevičius/Muliuolis/Babarskas/Šimaitis/Deimantavičius/Donskis 6:09.85

2. Birgiola/Pabedinskas/Murauskis/Mockus/Gališanskis/Balsys/Balsys/Ralickas/Stulpinas 6:18.88

3. Marcinkevičius/Sutula/Kindurys/Šimakitis/Čiūta/Sutula/Sviridov/Zaikauskas/Savickis 6:22.79

Moterų porinė keturvietė

1. Petrauskaitė/Bromberg/Lukšaitė/Medelinskaitė 7:40.22

2. Andrulevičiūtė/Baltaduonytė/Rekutė/Andužytė 7:41.31

Lengvo svorio vyrų porinė dvivietė

1. Karolis Sunklodas ir Paulius Vaitkūnas 6:43.05

2. Andrius Jakubovskis ir Joris Medeišis 7:10.44

3. Žilvinas Martinkėnas ir Edmundas Šameto 7:14.20

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-27 „Juventus“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
01-30 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
01-28 „Olympiacos“ 21:00 „Barcelona“
01-28 „Chimki“ 21:00 „Fenerbahče“
01-28 „Maccabi“ 21:05 „Anadolu Efes“
01-28 „AX Armani“ 21:45 „Zenit“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-27 Burnley 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-27 Chelsea 20 : 00 Wolverhampton …
Tre 01-27 Brighton & Hov… 21 : 30 Fulham
Tre 01-27 Everton 22 : 15 Leicester City
Tre 01-27 Manchester United 22 : 15 Sheffield United
Ket 01-28 Tottenham Hotspur 22 : 00 Liverpool