„Manchester City“
61 min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Lyon“

„Manaco“ iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido T.Henry Komandai vėl vadovaus L.Jardimas

2019.01.25 23:15
UEFA Čempionų lyga: „Monaco“ - Dortmundo „Borussia“ | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lyga: „Monaco“ - Dortmundo „Borussia“ | Scanpix nuotr.

„Monaco“ penktadienį oficialiai patvirtino, jog iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Thierry Henry, kuris komandai vadovavo vos 20 sužaistų rungtynių. Prancūzijos komandai ir vėl vadovaus vos spalį iš pareigų atleistas ir vėl sugrįžęs Leonardo Jardimas, kuris su klubu pasirašė naują 2 su puse metų trukmės kontraktą.

„Thierry Henry yra futbolo legenda, tačiau įvairios nepalankios aplinkybės, daugybė mūsų žaidėjų traumų, sutrukdė jam greitai ir efektyviai išvesti komandą iš krizės. Noriu išreikšti savo padėką Thierry Henry už tai, jog priėmė šį iššūkį ir bandė vesti savo buvusią komandą į priekį šiuo sunkiu laikotarpiu.

Jam tikriausiai reikėjo daugiau laiko įgyvendinti savo planams. Tačiau mes šio laiko neturime. Mums reikia veikti nedelsiant. Nutarėme nutraukti savo partnerystę su Thierry Henry.

Leonardo Jardimo laikas „Monaco“ komandoje bus prisimenamas kaip vienas iš šviesiausių laikotarpių klubo istorijoje. Šį kartą mes supratome, jog Leonardo Jardimo istorija klube nesibaigė taip, kaip buvo skirta. Leonardo turi būti suteikta galimybė ir toliau tęsti darbą“,- teigė „Monaco“ vadovas Vadimas Vasilyevas.

„Monaco“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate savo sąskaitoje turi surinkęs 15 taškų ir rikiuojasi priešpaskutinėje, vos devynioliktoje turnyrinės lentelės vietoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.