Abdulmanapas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Abdulmanapas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas vis dar laukia Nevados atletikos komisijos bausmės už tai, kad po pergalės „UFC 229“ turnyre iššoko iš narvo ir sukėlė pavojų nekaltiems žmonėms.

Neseniai C.Nurmagomedovas pareiškė, kad jo taikinyje yra Tony Fergusonas, Floydas Mayweatheris ir Georgesas St-Pierre‘as. Beveik neabejojama, kad kova su T.Fergusonu vyktų dėl UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono titulo. Akistata su F.Mayweatheriu taptų „pinigų kova“, o susitikimas su GSP – bandymas įtvirtinti savo legendos statusą. G.St-Pierre‘as didžiąją karjeros dalį kaunasi kiek aukštesnėje – pusvidutinio svorio – kategorijoje. C.Nurmagomedovas iki šiol dalyvauja lengvo svorio kategorijos kovose, bet ruso tėvas Abdulmanapas mano, kad sūnui vertėtų pereiti į aukštesnę svorio kategoriją.

„Mano nuomone, Chabibas pusvidutinio svorio kategorijoje kovotų dar geriau nei lengvame svoryje. Supraskite, mes negalėjome ateiti į lengvo svorio kategoriją ir ją palikti po 6 ar 7 kovų, o tada viską pradėti iš naujo kitoje svorio kategorijoje. Nusprendėme eiti iki galo sunkiausioje svorio kategorijoje, o dabar galime kilti aukštyn. Jei Chabibas nori ilgiau tęsti karjerą, tuomet jam reikėtų kautis pusvidutiniame svoryje. Manau, kad per 6 mėnesius jis priprastų prie naujos svorio kategorijos. Chabibas nėra mažas. Jis pasižymi gerais sugebėjimais parteryje, turi didelę ištvermę. Psichologiškai jis save išbandė jau 27-iose kovose, todėl jis nesunkiai galėtų pereiti į kitą svorio kategoriją“, - pasakojo A.Nurmagomedovas.

Čempiono tėvas interviu taip pat atskleidė, kad 100 dienų pasiruošimo stovykla prieš kovą su Conoru McGregoru kainavo daugiau nei 150 tūkst. JAV dolerių. Tuomet kartu su Chabibu į JAV atvyko daugiau nei 20 žmonių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

sabonis
2019-01-23 19:35:17
gaydys tas ciurka
Atsakyti
:))))
2019-01-23 20:20:45
nu tu maladiec, pasakei savo
bullterjeras
2019-01-23 18:28:00
ziurint i tai, kei Habibas meta prieš kovas ir tai, kad praktiškai vos itelpa i lengva svori, tai pagal savo fizine jega ir kuno sudejima, bei 178cm ugi, ramiai galetu kovoti pusvidutinio svorio kategorijoje, manu ten dar didesni jegos rezerva išlaikytu, nes nereiketu saves tiek alinti metant svori.
Atsakyti
kaka
2019-01-23 22:22:56
Jo svorio metimas atima jėgas. Dillashaw irgi po svorio metimo per svėrimus vos ant kojų stovėjo. Ir per kovą matėsi, kad sulėtėjus reakcija buvo... Tai Chabibui tas pats galioja, jei nereiktų svorio mest būtų jėgos daugiau