Laura Vareikaitė | Instagram.com nuotr

Laura Vareikaitė | Instagram.com nuotr

 Lenkijoje surengtas atvirasis Baltijos plaukimo su pelekais čempionatas, kuriame net 26 medalius susižėrė Lietuvos sportininkai.

Jaunimo grupės merginų 50 m plaukimą su bipelekais laimėjo Neda Vasiliauskaitė, finišavusi per 24.67 sek., o vėliau ji triumfavo ir dvigubai ilgesniame nuotolyje (53.59). Du aukso medalius laimėjo Karolis Daugėla. Jis greičiausias buvo vyrų 400 m plaukime su bipelekais (3:43.74) ir 400 m plaukime vandens paviršiumi (3:28.20). Taip pat du kartus čempione tapo Sabina Žilinska, laimėjusi jaunių merginų 400 m plaukimą vandens paviršiumi (3:41.13) ir 200 m plaukimą vandens paviršiumi (1:39.70).

Sidabro medalius laimėjo S.Žilinska (50 m sulaikius kvėpavimą ir 50 m vandens paviršiumi), Laura Vareikaitė (50 m bipelekai), Žiedė Bružaitė (800 m vandens paviršiumi, 400 m vandens paviršiumi ir 200 m vandens paviršiumi), N.Vasiliauskaitė (400 m bipelekai), Brigita Bėrontaitė (100 m po vandeniu), Mikas Jankeliūnas (100 m po vandeniu), K.Daugėla (200 m vandens paviršiumi), Gabrielė Stepanovaitė (400 m vandens paviršiumi), o bronzą pelnė N.Vasiliauskaitė (50 m sulaikius kvėpavimą ir 200 m bipelekai), L.Vareikaitė (400 m bipelekai ir 100 m bipelekai), Selina Čepaitė (400 m bipelekai), G.Stepanovaitė (100 m po vandeniu), Eglė Čipkutė (50 m vandens paviršiumi), Andrejus Vidinevičius (50 m vandens paviršiumi ir 100 m vandens paviršiumi).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

02-28 „Nevėžis“ 18:00 „Lietkabelis“
03-02 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Rytas“
03-02 „Nevėžis“ 17:20 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

02-21 Maskvos CSKA 19:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
02-21 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
02-21 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Tel Avivo „Maccabi“
02-21 „Barcelona“ 22:00 Vitorijos „Baskonia“
02-22 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Stambulo „Fenerbahce“
02-22 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Podgoricos „Budučnost“
02-22 Atėnų Panathinaikos 21:00 Maskvos srities „Chimki“
02-22 Madrido „Real“ 22:00 Miuncheno „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 02-22 Cardiff City 21 : 45 Watford
Pen 02-22 West Ham United 21 : 45 Fulham
Šeš 02-23 Burnley 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-23 Newcastle United 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 02-23 AFC Bournemouth 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 02-23 Leicester City 19 : 30 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

02-17 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Energija“
02-19 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
02-26 „Energija“ 20:15 „Kaunas Hockey“
02-28 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
02-28 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141