Baltijos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas | Organizatorių nuotr.

Baltijos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas | Organizatorių nuotr.

 Ventspilyje (Latvija) buvo surengtas Baltijos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Lietuvos sportininkai.

Vyrų skriemulinių lankų varžybose nugalėjo Vladas Šigauskas. Jis kvalifikacijoje surinko 1162 tšk. ir aplenkė visus varžovus. Vėliau lietuvis laimėjo aštuntfinalio, ketvirtfinalio ir pusfinalio dvikovas, o didžiajame finale 145:144 išplėšė pergalę prieš estą Indreką Vohumooką.

Vyrų paprastųjų lankų varžybose triumfavo Vladimiras Mosinas. Kvalifikacijoje jis buvo tik 6-as (932 tšk.), bet atkrintamosiose varžybose skynė pergales, o didžiajame finale 6:0 sutriuškino latvį Modrį Burkevicą. Beje, kvalifikaciją laimėjęs lietuvis Arūnas Gurevičius (995) iškrito ketvirtfinalyje, kai 2:6 nusileido baltarusiui Sergejui Šknai.

Moterų ilgųjų lankų grupėje nugalėjo Aida Grigienė, moterų olimpinių lankų komandinėse varžybose triumfavo Kristina Abramaitytė, Paulina Ramanauskaitė ir Inga Timinskienė, vyrų skriemulinių lankų komandines varžybas laimėjo V.Šigauskas, Arvydas Prapuolenis ir Žydrūnas Karpavičius, o vyrų paprastųjų lankų komandinėse varžybose nepralenkiami buvo A.Gurevičius, V.Mosinas ir Mindaugas Junevičius.

Sidabrą laimėjo I.Timinskienė (olimpiniai lankai), Greta Šaumanė (skriemuliniai lankai), Jolita Antanaitytė-Garškienė (paprastieji lankai), Vitalijus Naumavičius ir Egidijus Sekorskas (ilgųjų lankų komandinės varžybos), o bronzą pelnė Margarita Valčiukė (paprastieji lankai).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141