Stepanas Terentjevas | Organizatorių nuotr.

Lahtyje (Suomija) antradienį pratęstas pasaulio jaunių (iki 20 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) slidinėjimo čempionatas.

Jaunimo grupės vaikinų 15 km lenktynes laisvuoju stiliumi užbaigė Stepanas Terentjevas. Lietuvis distanciją įveikė per 39 min. 58.6 sek., aplenkė 12 varžovų ir užėmė 67-ą vietą.

Pasaulio jaunimo čempionu tapo prancūzas Julesas Lapierre (34:02.8). Sidabras atiteko čekui Michalui Novakui (34:32.6), o bronza – rusui Ivanui Jakimuškinui (34:32.8).

Trečiadienį trasoje klasikiniu stiliumi lenktyniaus jaunių grupės sportininkai. Merginų laukia 15 km distancija, o vaikinų – net 30 km.