„Barcelona“
Rungtynės prasidės 21:45
:
Atsinaujins po sek
„Real Sociedad“
Futbolo sirgalius sėdi ant „Arsenal“ autobuso stogo | Organizatorių nuotr.

Futbolo sirgalius sėdi ant „Arsenal“ autobuso stogo | Organizatorių nuotr.

Futbolo sirgalius, kuris surengė vieno žmogaus protestą prieš Anglijos FA taurės rungtynes tarp Londono „Arsenal“ ir „Blackpool“, buvo nubaustas pinigine bausme.

Tuo metu, kai „Arsenal“ turėjo išvykti iš „Marriott“ viešbučio Prestone, 43-ejų Neilas Holdenas atsisėdo ant klubo autobuso stogo ir neleido komandai pajudėti iš vietos. 

„Arsenal“ puolėjas Alexandre’as Lacazette’as visą šią situaciją nufilmavo ir įkėlė į „Instagram“ istorijas, klausdamas: „Kodėl šis žmogus taip elgiasi?“

Skelbiama, kad N.Holdenas protestavo prieš tai, kaip klubo savininkas Owenas Oystonas valdo „Blackpool“ klubą. Šios ekipos sirgaliai surinko reikiamus pinigus, jog padengtų jam skirtą 500 svarų sterlingų baudą. Jis taip pat turėjo sumokėti papildomus 135 svarus sterlingus už teismo išlaidas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-20 Manchester City 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 04-20 Wolverhampton … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 04-20 West Ham United 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-20 Huddersfield Town 17 : 00 Watford
Šeš 04-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Fulham
Šeš 04-20 Newcastle United 19 : 30 Southampton
Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141