Emiliano Sala | „Twitter“ nuotr.

Emiliano Sala | „Twitter“ nuotr.

Dingusiame lėktuve skridęs Emiliano Sala nusiuntė savo artimiausiems garso žinutę, kurioje tarsi nujautė artėjančią nelaimę – kalbėjo apie netrukus subyrėsiantį lėktuvą ir galimas paieškas.

„Sveiki, mažieji broliai, kaip jūs laikotės išprotėję žmonės? Broli, aš miręs. Buvau Nanto mieste ir padariau daug dalykų, tai niekada nesibaigia. Šiuo metu esu lėktuve, kuris, atrodo, jog netrukus subyrės, skrendu į Kardifą. Rytoj po pietų treniruosiuosi su nauja savo komanda. Pamatysime, kas nutiks. Kaip jūs, broliai ir seserys? Ar viskas gerai?

Jei per pusantros valandos nesulauksite iš manęs naujienų, nežinau, ar jie atsiųs ką nors manęs ieškoti, nes negalės manęs surasti, tačiau žinai, tėti, koks išsigandęs aš esu?“,- kalbėjo E.Sala.

„Cardiff City“ vos šeštadienį pasirašė su E.Sala rekordinį trijų su puse metų kontraktą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jo
2019-01-23 21:11:57
Ziauru...........zmogus matomai supranta,kad jau viskas atejo paskutinioji,bet dar viliasi,kad gal gal gal bus viskas ok, sako ryt treniruosis....deja...gaila....kazkaip gaila........
Atsakyti
gagas
2019-01-23 23:21:55
tas ir blogiausia skrendant lėktuvu, kad tu suvoki, kad mirsi ir nieko negali padaryt, nėra net menkiausios tikimybės išsigelbėt... nuo tavęs niekas nepriklauso.
Ervydas
2019-01-23 19:14:04
Nusiperki preke uz 15 lemu, o ji neatvyksta. Scamas, pasidarys plastine operacija, zais uz Nanta ir vel bus parduotas uz gerus pinigus.
Atsakyti