Rungtynių akimirka  | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Buvęs bėgikas Usainas Boltas užsiminė, kad jo siekis tapti profesionaliu futbolininku greičiausiai priėjo liepto galą.

Bėgiko karjerą jau baigęs buvęs pasaulio ir olimpinis čempionas 2018-aisiais dalyvavo peržiūroje Australijoje esančiame „Central Coast Mariners“ klube ir netgi sulaukė kontrakto pasiūlymo, tačiau jo nepriėmė. Skelbta, kad jamaikietis norėjo gauti bent 3 mln. dolerių, tuo tarpu jam buvo pasiūlyta tik apie 150 tūkst.

Taip pat skelbta, kad jis buvo sulaukęs ir dviejų metų pasiūlymo iš Maltos čempionų „Valletta“, tačiau ir su juo nesutiko. Rašyta ir apie mįslingus pasiūlymus iš aukščiausios Turkijos lygos, bet ir šios kalbos nevirto realybe.

Dabar pats U.Boltas teigia, kad jo svajonė tapti profesionaliu futbolininku greičiausiai yra baigta.

„Nenoriu sakyti, kad viską dariau ne taip, tačiau manau, kad į viską žvelgėme ne iš to kampo ir dabar išmokome savo pamoką. Gyveni ir mokaisi.

Tai buvo gera patirtis. Aš tikrai mėgavausi būdamas komandos dalimi, tai buvo visiškai skirtinga patirtis nei bėgimo takelyje. Tai buvo linksma, kol buvo įdomu“, - teigė 32-ejų sportininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton