Lietuvių sugrįžimas iš Dakaro ralio Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Lietuvių sugrįžimas iš Dakaro ralio Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

 Pirmadienį LRT televizijos laidos „Dienos tema“ eteryje svečiavosi neseniai iš Pietų Amerikos parskridę lietuviai Benediktas Vanagas ir Arūnas Gelažninkas. Jie abu Dakaro ralyje pagerino Lietuvos rekordus. B.Vanagas su šturmanu lenku Sebastianu Rozwadowskiu automobilių ekipažų klasėje buvo 11-i, o A.Gelažninkas tarp motociklininkų užėmė 24-ą vietą.

Pernai B.Vanagas po Dakaro ralio tikino, kad komandos biudžetas siekė daugiau nei 200 tūkst. eurų, bet 300 tūkst. eurų ribos nesiekė, neįtraukiant automobilio kainos. Panašus biudžetas buvo surinktas ir 2019 m. Dakarui.

„Einamieji kaštai galėjo būti nuo 200 iki 300 tūkst. eurų. Esu patyręs, kad pasakai kiek kainavo automobilis, tai visi sako, kad čia tavo biudžetas, bet automobilis yra kaip staklės, jis amortizuojasi. Jis turi tam tikrą liekamąją vertę. Mūsų išlaidos turbūt buvo tarp 250 ir 300 tūkst. eurų. Kalbant apie automobilių klasę, tai tikrai nedidelis biudžetas“, - teigė B.Vanagas.

A.Gelažninkas apie savo biudžetą nekalbėjo, bet patikino, kad motociklininkų klasėje reikalingi finansiniai resursai yra kur kas mažesni nei automobilių klasėje. Anot lietuvio, motociklininkų biudžetai dažniausiai skaičiuojami dešimtimis, o ne šimtais tūkstančių eurų.

Kiti lietuviai savo biudžetų kol kas neatskleidė. Priminsime, kad pernai Antanas Juknevičius buvo surinkęs 280 tūkst. eurų biudžetą, o Vaidoto Žalos biudžetas, neskaičiuojant automobilio kainos, buvo apie 200 tūkst. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų