Arkadiušas Milikas | Scanpix nuotr.

„Napoli“ futbolininkai Italijos „Serie A“ čempionate iškovojo svarbią pergalę prieš Romos „Lazio“, kuriuos įveikė rezultatu 2 – 1.

Carlo Ancelotti auklėtiniams tai buvo jau penkiolikta pergalė šiame sezone, kuri leidžia ir toliau išlaikyti šešių taškų atsilikimą nuo turnyro lyderių Turino „Juventus“.

„Napoli“ abu savo įvarčius pelnė dar pirmajame kėlinyje. 34-ą minutę Driesas Mertensas atliko puikų perdavimą Jose Callejonui, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką. Dar po trijų minučių įvarčiu pasižymėjo ir Arkadiušas Milikas, kuris realizavo „Lazio“ vartininkui jokių šansų nepalikusį baudos smūgį – 2 – 0.

Antrajame kėlinyje „Lazio“ bandė vytis ir jiems tai beveik pavyko. 65-ą minutę Ciro Immobile sulaukė komandos draugo perdavimo ir sugebėjo sušvelninti rezultatą – 2 – 1.

Tačiau vos po penkių minučių Romos ekipa nukraujavo, kadangi Francesco Acerbi buvo nubaustas raudona kortele ir išvytas iš aikštės.