Martyna Biliūnaitė | Scanpix nuotr.

Lahtyje (Suomija) sekmadienį prasidėjo pasaulio jaunių (iki 20 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) slidinėjimo čempionatas.

Jaunių merginų 1,4 km sprinte klasikiniu stiliumi Martyna Biliūnaitė distanciją įveikė per 4 min. 26.95 sek. ir užėmė 75-ą vietą, o Violeta Citovičiūtė liko priešpaskutinė – 79-a (4:59.52). Į atkrintamąsias varžybas pateko 30 sportininkių, o kvalifikaciją laimėjo švedė Frida Karlsson (3:27.32).

Vaikinų 1,6 km sprinte klasikiniu stiliumi Paulius Januškevičius buvo 92-as (4:17.71) tarp 101 sportininko. Kvalifikacijoje geriausią laiką pasiekė rusas Aleksandras Terentjevas (3:28.74).

Pirmadienį čempionatą pradės ir jaunimo (iki 23 metų) grupės sportininkai.