Jonavos „Sintek-Jonava“ | Organizatorių nuotr.

Jonavos „Sintek-Jonava“ | Organizatorių nuotr.

 Devintąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (9-19) klubas namuose 82:72 (17:19, 20:25, 25:11, 20:17) įveikęs „Tauragės“ (11-17) ekipą.

Tai jau buvo antroji komandų tarpusavio dvikova. Pirmoji dvikova Tauragėje baigėsi šeimininkų pergale 74:67.

Pirmoji mačo dalis geriau klostėsi svečiams, kurie po 20 žaidimo minučių pirmavo 7 taškais (44:37).

Susitikimo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Palengva mažinę atsilikimą jonaviečiai surengė spurtą 14:2 ir išsiveržė į priekį (57:53). „Sintek-Jonava“ nemažino apsukų ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo 7 taškais (62:55).

Ketvirtojo ketvirčio metu „Tauragė“ buvo kiek sumažinusi atsilikimą (62:66), tačiau dar vienas Jonavos klubo spurtas (8:0) leido atitrūkti dviženkliu skirtumu (74:62). Per likusią kėlinio dalį „Sintek-Jonava“ išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 22 taškai, Jalen Bradley 16, Ernestas Serkevičius 13, Augustinas Jankaitis 10, Rytis Juknevičius 9, Justas Vazalis ir Martynas Pacevičius po 5, Austinas Woodsas 2, Rimantas Daunys ir Juozas Ramanauskas taškų nepelnė. 

„Tauragė“: Paulius Morkeliūnas 18 taškų, Raidas Nacius 16, Deividas Keburys 14, Mindaugas Stašys 10. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai