„Ryto“ ir „Lietkabelio“ rungtynės | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Vilniaus „Ryto“ (14/5) komanda LKL čempionate patyrė triuškinamą pralaimėjimą.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 75:96 (21:32, 24:21, 19:21, 11:22) nepasipriešino Panevėžio „Lietkabelio“ (11/8)  krepšininkams.

„Rytas“ šiame LKL sezone antrą kartą pralaimėjo Panevėžio komandai.

Panevėžiečiai gerokai apkartino „Ryto“ vyriausiojo trenerio D.Adomaičio gimtadienį – sostinės ekipa patyrė didžiausią šio sezono pralaimėjimą.

Galingai puolime rungtyniavęs ir vieną po kito tritaškius pataikęs Panevėžio klubas jau pirmajame kėlinyje pabėgo į priekį 18:8, o iš viso per pirmas 10 minučių į „Ryto“ krepšį įmetė net 32 taškus.

Pirmajame ketvirtyje net 7 tritaškius pataikęs „Lietkabelis“ vėliau leido varžovams prisivyti 34:38, tačiau persvaros neatidavė. Po pertraukos „Rytas“ buvo prisivijęs dar labiau (61:64), bet tuomet prasidėjo svečių šou.

Įspūdingai lemiamą ketvirtį pradėjusi N. Čanako kariauna ilgai neleido vilniečiams pasižymėti bei po spurto 27:7 nutolo net 91:68. Paskutinėmis minutėmis sugniuždytas „Rytas“ nebesipriešino ir patyrė skaudų pralaimėjimą.

„Rytas“: Chrisas Krameris 15, D.J. Seeley 14, Deividas Sirvydis 11, Arnas Butkevičius 3 (5 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 19, Simas Jasaitis 18 (8 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 14, Jamaras Wilsonas 13.